Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Šventinį savaitgalį bus ribojamas keliavimas

Informuojame Vilkaviškio rajono gyventojus, kad artėjantį Velykų savaitgalį Vyriausybės priimtu nutarimu šalyje bus taikomi papildomi griežtesni apribojimai gyventojų keliavimui. Kad švenčių metu būtų kuo mažiau judėjimo ir išvengta susibūrimų, nuo šiandien, t. y. balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val. bus ribojamas žmonių keliavimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ir miestelius.

Vilkaviškio policijos pareigūnų pajėgos kontroliuos ir draus įvažiavimą į Vilkaviškio ir kitus miestus. Dalyje kelių eismas bus stabdomas ženklais, o kituose – stovės patys pareigūnai.

Atkreipiame dėmesį, kad draudžiamieji kelio ženklai „Įvažiuoti draudžiama“ arba „Eismas draudžiamas“ bus pastatyti iš pietinio įvažiavimo į Vilkaviškio miestą Kapų, Rimgaudo ir J. Basanavičiaus gatvėmis. Policijos pareigūnai vykdys griežtą kelio ženklų laikymosi kontrolę.

Išimtys bus taikomos tiems, kurie į miestą vyks dėl artimųjų giminaičių mirties, darbų, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar siekiant suteikti būtinąją medicinos pagalbą. Vykti į kitą, nei gyvenama, savivaldybę galės tie, kurie jame turi nuosavo nekilnojamojo turto.

Taip pat primename, kad Vyriausybei nusprendus karantiną pratęsti dar dviem savaitėms, iki balandžio 27 dienos, sugriežtinta tvarka dėl apsauginių kaukių dėvėjimo. Nuo penktadienio visiems be išimties, einantiems į viešą erdvę, tampa privaloma dėvėti apsaugines veido priemones.

Viešose vietose, kur yra tikimybė turėti kontaktą su kitais žmonėmis, bus reikalaujama būti su kauke ar respiratoriumi, o jų neturintieji burną ir nosį galės prisidengti skarele, šaliku ar kita priemone. Taip pat rekomenduojama dėvėti apsaugines pirštines.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top