Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Šventinė popietė prezidentūroje

Gruodžio 21 d. Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose vyko Prezidento Gitano Nausėdos ir Pirmosios Ponios Dianos Nausėdienės inicijuota šventinė popietė.

Šalies vadovas pasveikino iš visos Lietuvos susirinkusius vaikus, tarp jų ir grupelę ukrainiečių, su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir perdavė linkėjimų jų artimiesiems, draugams bei mokytojams.

Šventinėje popietėje dalyvavo Vilkaviškio raj. Virbalio pagrindinės mokyklos 6 klasės mokiniai Matas Kvietkauskas ir Gabija Česaitytė, kartu su technologijų mokytoja Vaida Plaušiniene.

Išklausę etnomuzikologės Loretos Sungailienės pasakojimo apie advento ir šv. Kalėdų papročius, vaikai mokėsi dainuoti liaudies dainas su folkloro ansamblio „Virvytė“ grupe, taip pat stebėjo tradicinius būrimus ir minė mįsles. Smagiu popietės akcentu tapo ėjimas rateliu ir kiti liaudies žaidimai.

Šventinė popietė, kurioje dalyvavo daugiau nei 200 vaikų su lydinčiais asmenimis, vyko prie pagrindinės Prezidentūros kalėdinės eglutės, papuoštos visoje Lietuvoje žmonių sukurtomis dekoracijomis.

Prie akcijos „Namų jaukumas“, kurią inicijavo ponia D. Nausėdienė, prisijungė ir Vilkaviškio rajono savivaldybės įstaigos.

 

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotr./Robertas Dačkus

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top