Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Sveikatos apsaugos ministro vizitas

Šiandien Savivaldybėje kartu su komanda viešėjo LR sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Pagrindinis ministro vizito tikslas – aplankyti rajone veikiančias sveikatos priežiūros įstaigas, susipažinti su jų veikla ir išgirsti svarbiausias problemas, su kuriomis susiduria mūsų rajono gydytojai.

Vizitas prasidėjo Savivaldybės salėje, kur svečius priėmė meras Algirdas Neiberka, mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas bei Direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Susitikime taip pat dalyvavo Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Danguolė Almonaitienė, Vilkaviškio ligoninės direktorius Linas Blažaitis, privačių klinikų vadovai bei Savivaldybės tarybos nariai.

Atvykę svečiai aptarė rūpimas problemas bei kylančius klausimus. Tai pat buvo aptarta viena didžiausių problemų – jaunų specialistų pritraukimas į regionus. Diskutuota apie Savivaldybėje patvirtintą finansinės paramos trūkstamų specialybių gydytojams ir gydytojams rezidentams skyrimo tvarką.

Vėliau svečiai ir vadovai lankėsi Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centre, greitosios medicinos pagalbos skyriuje bei Vilkaviškio ligoninėje, kur susitiko su įstaigų bendruomenėmis, susipažino su jų veikla bei apžiūrėjo patalpas.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top