Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

SVARBU! Visi masiniai renginiai turi būti atšaukti!

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija informuoja, kad atsižvelgiant į kovo 12 d. (ketvirtadienį) priimtą Vyriausybės ir Ekstremaliųjų situacijų operacijos centro sprendimą dėl koronaviruso grėsmės, nuo rytoj, t. y. kovo 13 d., visi masiniai renginiai uždarose patalpose Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijoje neturi vykti bent iki kovo 27 d. Visi suplanuoti masiniai renginiai turi būti atšaukti!

Šie privalomi reikalavimai galioja visoms šventėms, sporto renginiams, teatrams, koncertams, parodoms, įvairiems žmonių susibūrimams ir kitiems renginiams.

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija atsižvelgdama į kovo 12 d. (ketvirtadienį) priimtą Vyriausybės ir Ekstremaliųjų situacijų operacijos centro sprendimą dėl koronaviruso grėsmės atšaukia seniūnų ataskaitų pristatymo susirinkimus seniūnijose ir kitus susibūrimus.

Renginiai lauke, kuriuose dalyvautų mažiau nei 100 dalyvių, galėtų vykti tik tuo atveju, jei juose organizatoriai užtikrintų galimybes pasirūpinti rankų higiena bei garantuotų, kad renginyje nebus parvykusių iš paveiktomis teritorijomis paskelbtų šalių. Taip pat, organizuojant renginius, turėtų būti atsižvelgta į auditoriją – didžiosios jos dalies neturėtų sudaryti rizikos grupėje esantys žmonės, t. y senjorai, sergantys lėtinėmis ligomis.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top