Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

SVARBU: Vilkaviškio mobilus patikros punktas sekmadieniais nedirbs

Informuojame rajono gyventojus, kad atsižvelgus į tai, jog Mobiliajame punkte sumažėjo besitestuojančių, vakar, sausio 19 d., Administracijos direktorius Vitas Gavėnas pasirašė įsakymą, kuriuo nuo sausio 25 d. trumpinamas Mobilaus COVID-19 patikros punkto Vilkaviškyje darbo laikas.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo įsakymo įsigaliojimo dienos Vilkaviškio mobilus punktas dirbs kiekvieną darbo dieną nuo 8.00 val. iki 12 val., o šeštadieniais punktas dirbs nuo 8.00 val. iki 10 val.

Sekmadieniais ir šventinėmis dienomis Mobilus COVID-19 patikros punktas nedirbs. Tomis dienomis pacientai bus nukreipiami į artimiausius mobilius punktus. Atkreipiame dėmesį, kad šis įsakymas įsigalios nuo sausio 25 d., tad šį sekmadienį mobilus punktas dar veiks ir dirbs nuo 8.00 iki 10.00 val.

Taip pat informuojame rajono gyventojus, kad nuo šiol mobiliame punkte galimybę pasitikrinti turės ir tie asmenys, kurie nejaučia jokių koronaviruso simptomų, tačiau dėl galimai turėto kontakto darbovietėje ar kitoje vietoje norėtų pasitikrinti, ar nėra viruso nešiotojas. Tokiu atveju reikėtų registruotis tyrimui telefonu 1808, pasakant slaptažodį „PROFILAKTINIS“.

Primename, kad savarankiškai nusprendus į mobilų punktą vykti negalima, kviečiame registruotis tyrimui telefonu 1808 arba internetu www.1808.lt.

Atkreipiame dėmesį, kad į Mobilų punktą registruotis su slaptažodžiu galima tik per Karštąją koronos liniją, skambinant 1808 bei pasakant slaptažodį „profilaktinis“, tačiau norintys užsiregistruoti per internetą www.1808.lt, tokios galimybės nebetenka.

Pasitikrinti mobilių punktų užimtumą galite čia: http://inx.lv/cTLn

Vilkaviškyje mobilus koronaviruso infekcijos (COVID-19) patikros punktas įsikūręs šalia VšĮ Vilkaviškio ligoninės, adresu: Maironio g. 25, Vilkaviškis. Tyrimas yra nemokamas.

PRIDEDAMA:

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021-01-19 įsakymas Nr. B-ĮV-51 „Dėl Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. lapkričio 9 d. įsakymo Nr. B-ĮV-1248 „Dėl mobilaus punkto Vilkaviškio rajono savivaldybėje steigimo“ pakeitimo“

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top