Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

SVARBU! Kada atvykti antrajai AstraZeneca vakcinos injekcijai, Jus informuos sveikatos priežiūros specialistas

Informuojame Vilkaviškio rajono gyventojus, pasiskiepijusius pirmąja AstraZeneca vakcinos doze, kad apie tai, kada atvykti antrajai AstraZeneca vakcinos injekcijai, Jus informuos sveikatos priežiūros specialistas.

Savarankiškai nusprendę nevykite į Vakcinacijos centrą!

Norime nuraminti, kad tikrai visi gyventojai, pasiskiepiję pirmąja AstraZeneca vakcinos injekcija, gaus ir antrąją ir tai bus padaryta laiku.

Revakcinacija (antroji skiepo dozė) „COVID-19 Vaccine AstraZeneca“ vakcina vykdoma vadovaujantis Pasaulio sveikatos organizacijos nurodymais ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis, ne anksčiau nei praėjus 12 savaičių nuo pirmosios „COVID-19 Vaccine AstraZeneca“ dozės. Pasaulio sveikatos organizacija nurodė, kad kuo didesnis intervalas, tuo didesnis šios vakcinos efektyvumas.

Kaip ir pirmajai skiepo dozei, taip ir antrajai dozei gyventojai bus pakviečiami asmeniniu skambučiu, jiems bus nurodomas konkretus atvykimo laikas.

Labai prašome gyventojų laikytis nustatytos tvarkos, be atskiro pakvietimo nevykti į Vakcinavimo centrą, nes pagal tai dienai skirtą vakcinų kiekį yra pakviečiamas skiepintis toks pat skaičius gyventojų. Vakcinos gali atlikti tik tokiu atveju, jeigu kažkas dėl nenumatytų aplinkybių atvykti negalėjo.

Dėkojame už Jūsų supratingumą!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top