Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Susitiko su MPRC Vilkaviškio skyriaus darbuotojais

Rugsėjo 16 d. MPRC Vilkaviškio skyriuje lankėsi LR Seimo narys Algirdas Butkevičius, Savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė. Jie kartu su MPRC direktoriumi Gražvydu Juodišiumi, MPRC Vilkaviškio skyriaus vedėju Gražvydu Šliauteriu bei centro darbuotojais aptarė šio skyriaus problemas ir tikslus bei ateities perspektyvas.

Visi susitikimo dalyviai sutiko, kad MPRC Vilkaviškio skyrius yra labai svarbus tiek Vilkaviškio rajono gyventojams, tiek pačiai mokyklos bendruomenei bei Savivaldybei, todėl visi sutiko, kad reikia susitelkti ir dirbti kartu, kad skyrius ir toliau gyvuotų ir sėkmingai ruoštų kvalifikuotus specialistus.

Susitikimo metu kalbėta apie veiksmus, kurių reikėtų imtis, kad Vilkaviškio skyrius būtų patrauklesnis jaunimui bei pritrauktų daugiau mokinių. Taip pat aptarti darbai, kuriuos Vilkaviškio skyrius turi atlikti, kad taptų moderniu ir perspektyviu mokinių traukos centru.

MPRC direktorius G. Juodišius kalbėjo, kad Vilkaviškio skyriuje planuojama pasiūlyti naujas profesinio mokymo programas, ketinama peržiūrėti skyriaus turimą turtą, pagal galimybes bus stengiamasi atnaujinti mokomąją bazę. Vilkaviškio skyriaus vedėjas G. Šliauteris pasakojo, jog šiuo metu skyrius koncentruojasi į žiemos priėmimo laikotarpį, todėl jau netrukus mokyklos darbuotojai pradės važinėti po įmones, įstaigas bei pristatinės skyriaus veiklą, kvies prisijungti prie mokyklos bendruomenės.

Savivaldybė savo ruožtu įsipareigojo bendradarbiauti su MPRC ir ieškoti geriausių sprendimų, kad Vilkaviškio skyriaus veikla rajone nenutrūktų.

Sutarta, jog kitas susitikimas įvyks po kelių mėnesių ir jame bus aptarti jau nuveikti darbai bei pasiekti rezultatai.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top