Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Susitiko su Lietuvos gaisrinės saugos asociacijos prezidentu

Šiandien savivaldybėje apsilankė Vilkaviškio rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkas Audronius Stroginis, kuris atvyko kartu su Lietuvos gaisrinės saugos asociacijos prezidentu Vytu Kaziliūnu.

Svečiai susitiko su Vilkaviškio rajono savivaldybės meru Algirdu Neiberka.

Kaip pasakojo svečias iš Vilniaus, Lietuvos gaisrinės saugos asociacija vienija gaisrinės saugos ir ugniagesybos specialistus ir prisideda prie gaisrinės saugos ir ugniagesybos populiarinimo ir tobulinimo, savo veikla siekia gerinti gaisrinę saugą šalyje.

Susitikimo metu aptarta kokiomis nuotaikomis šiandien gyvena savivaldybių priešgaisrinės tarnybos ugniagesių komandos, su kokiomis problemomis jie susiduria, diskutuota, kaip jas būtų galima išspręsti.

„Savivaldybių ugniagesių komandoms valstybės dėmesys turi didėti. Jos turi stiprėti ir atsinaujinti“, –  akcentavo V. Kaziliūnas.

Viena iš didžiausių problemų, su kuriomis susiduria savivaldybių ugniagesiai, yra labai mažas finansavimas. Taip pat neramina prasta pastatų būklė, reikiamos įrangos trūkumas. Vis dėlto, svečias pasidžiaugė, kad Vilkaviškio rajono savivaldybė rūpinasi savo ugniagesiais ir yra viena iš tų savivaldybių, kurios daugiausiai prisideda prie jų išlaikymo.

Savivaldybės vadovas A. Neiberka taip pat pasidžiaugė, kad jau rugsėjį į rajoną atkeliaus iš Vokietijos įsigytas ugniagesių automobilis, dar pora automobilių įsigyta ankstesniais metais.

„Kiek leidžia galimybės, stengiamės stiprinti savivaldybės ugniagesių komandas, ieškome būdų, kaip pagerinti jų darbo sąlygas“, – kalbėjo meras.

Mero teigimu, savivaldybių ugniagesių komandos turi išlikti, todėl Savivaldybė ir toliau rūpinsis ugniagesių poreikiais.

Priminsime, kad Savivaldybės Priešgaisrinei tarnybai pavaldžios penkios ugniagesių komandos: Pilviškių, Vištyčio, Rausvės, Gražiškių ir Sodėnų.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top