Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Susitikime apžvelgtos Vilkaviškio miesto vystymo gairės

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos užsakymu yra rengiamas Vilkaviškio miesto teritorijos bendrojo plano keitimas. Gruodžio 18 d. Savivaldybėje įvyko tarpinis susitikimas, kurio metu projektuotojai – UAB „Gaučė ir ko“ – pristatė tarpinius rengiamo Vilkaviškio miesto teritorijos bendrojo plano keitimo rezultatus. Šiuo metu yra atlikta esamos situacijos analizė.

Pristatymą atliko UAB „Gaučė ir ko“ vadovė Kristina Gaučė ir projekto vadovė Rūta Skripkienė. Su Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovais – meru Algirdu Neiberka, Administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu, jo pavaduotoja Daiva Rikliene, mero pavaduotoju Bernardu Marčiukoniu, mero patarėju Kaziu Kiaulakiu – ir Savivaldybės skyrių vedėjais aptarta Vilkaviškio miesto situacija lokaliame ir šalies kontekste, įvertintas Vilkaviškio miesto potencialas ir probleminės sritys, apžvelgtos miesto vystymo gairės.

Pasak Savivaldybės vadovų, pradėtame rengti miesto Vilkaviškio bendrojo plano keitime didžiausias dėmesys yra skiriamas gyventojų gyvenimo kokybei gerinti, veikloms reglamentuoti, plėtros galimybėms urbanizuotoje miesto dalyje, sudaryti sąlygas darniam judumui bei nustatyti ilgalaikius darnaus miesto plėtros kriterijus ir rodiklius.

K. Gaučė plačiau aptarė dabartinę Vilkaviškio miesto socialinę, ekonominę ir demografinę situaciją, ateities perspektyvas, atkreipė dėmesį į mobilumo zonas mieste, susisiekimo sistemą.

Priminsime, kad Vilkaviškio miesto teritorijos bendrojo plano keitimo rengėjai dar visus metus lauks pasiūlymų iš visuomenės, kurios raštu galima teikti Savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriui.

Pasidalinkite

1 komentaras apie “Susitikime apžvelgtos Vilkaviškio miesto vystymo gairės”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top