Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Susitikimas su kunigu Ričardu Doveika

Šiandien, gruodžio 10 d., Vilkaviškio viešoji biblioteka pakvietė į jaukų, kupiną gražių emocijų, prasmingų minčių renginį – susitikimą su nuostabiais žmonėmis: kunigu Ričardu Doveika ir žurnaliste Laima Lavaste.

Jame buvo pristatoma knyga „Kunigas Ričardas“. Kunigas Ričardas Doveika – gerbiamas ir mylimas dvasininkas. Apie šios asmenybės gyvenimo kelią ir pasirinkimus atviroje knygoje „Kunigas Ričardas“ ir pasakoja žurnalistė L. Lavaste.

Žurnalistė tris metus bandė įkalbėti teksto veikėją knygai. Kuklus kunigas buvo įsitikinęs, kad jo istorija nebus įdomi skaitytojams. Pirmą kartą į Vilkaviškį atvykęs kun. R. Doveika įsitikino, kad čia yra labai laukiamas – į susitikimą su juo susirinko pilnutėlė Vilkaviškio parapijos namų salė. Kunigas pakvietė visus nuoširdžiam pokalbiui apie atleidimą vienas kitam, dalijimąsi gerumu bei mažų dalykų vertinimą.

Atvykusius svečius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

„Nuoširdus bendravimas, skiriamas mūsų dėmesys ir laikas – tai didžiausios ir vertingiausios dovanos, kurias mes galime dovanoti vieni kitiems šiuo stebuklingu šventiniu laikotarpiu. Džiaugiuosi, kad artėjant šv. Kalėdoms, mes galime pasiklausyti vertingų gerbiamo kun. Ričardo Doveikos minčių, susikaupti, permąstyti savo vertybes ir paruošti širdis atkeliaujančioms didžiosioms žiemos šventėms“, – kalbėjo Savivaldybės vadovas A. Neiberka.

Už prasmingą susitikimą dėkojame renginio organizatoriams – Vilkaviškio r. savivaldybės viešajai bibliotekai!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top