Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Surengtos akcijos metu – dėmesys civilinei saugai bei pasiruošimui ekstremaliosioms situacijoms

Šiandien, liepos 15 d., Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Valaitytė ir vyresnysis specialistas Remigijus Kelmelis kartu su Vilkaviškio rajono savivaldybės civilinės saugos vyriausiuoju specialistu Robertu Fišeriu vykdė informacinę akciją Vilkaviškio miesto centrinėje aikštėje, kurios metu supažindino gyventojus su atsinaujinta Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms svetaine – www.lt72.lt.  

Ši interneto svetainė skirta pasiruošti ekstremaliosioms situacijoms, joje sutelkta visa reikalingiausia informacija. Atvykę specialistai pasakojo, kad svetainėje galite sužinoti, kaip pasirengti nelaimei, kaip elgtis jai įvykus, kaip gauti reikiamą informaciją ekstremaliosios situacijos metu ir kt.

Taip pat vilkaviškiečiams ir miesto svečiams buvo rodomas sukurtas informacinis filmukas apie Baltarusijoje statomą Astravo atominę elektrinę ir jos keliamas grėsmes Lietuvai. Specialistai suteikė daug naudingos informacijos, kaip pasirengti galimai branduolinei avarijai, kaip elgtis jai įvykus, kuo reikėtų pasirūpinti.

Atvykę specialistai dalijosi ir kitomis naudingomis žiniomis, atsakė į gyventojams rūpimus klausimus. Taip pat suteikta galimybė patiems panaršyti Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms svetainėje, pasikonsultuoti, kaip ja naudotis.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top