Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Surengtos akcijos metu – dėmesys civilinei saugai bei pasiruošimui ekstremaliosioms situacijoms

Šiandien, rugpjūčio 11 d., Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Valaitytė ir vyresnysis specialistas Remigijus Kelmelis kartu su Vilkaviškio rajono savivaldybės civilinės saugos vyriausiuoju specialistu Robertu Fišeriu vykdė informacinę akciją prie Vilkaviškio autobusų stoties, kurios metu supažindino gyventojus su atsinaujinta Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms svetaine – www.lt72.lt. 

 

Ši interneto svetainė skirta pasiruošti ekstremaliosioms situacijoms, joje sutelkta visa reikalingiausia informacija. Atvykę specialistai pasakojo, kad svetainėje galite sužinoti, kaip pasirengti nelaimei, kaip elgtis jai įvykus, kaip gauti reikiamą informaciją ekstremaliosios situacijos metu ir kt.

Atvykę specialistai dalijosi ir kitomis naudingomis žiniomis, atsakė į gyventojams rūpimus klausimus, dalijo informacinius lankstinukus, kuriuose pateiktos civilinės saugos rekomendacijos, kaip elgtis kilus radiaciniam pavojui. Taip pat suteikta galimybė patiems panaršyti Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms svetainėje, pasikonsultuoti, kaip ja naudotis.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top