Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Subūrė pirmą kartą organizuojama Vilkaviškio rajono neįgaliųjų olimpiada

Ketvirtadienį, rugpjūčio 12 d., Vilkaviškio sporto ir pramogų centre vyko Vilkaviškio rajono neįgaliuosius atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų sporto šventė „Vilkaviškio rajono neįgaliųjų olimpiada“.

Kasmetinė neįgaliųjų organizacijas vienijanti šventė su nedidelėmis pertraukomis surengiama jau 5 kartą. Sporto ir rėmimo fondui finansavus Vilkaviškio rajono neįgaliųjų sporto klubo projektą „F.A.N.A.S.“, kuriame viena iš suplanuotų veiklų – neįgaliųjų sporto žaidynės, visos neįgaliųjų organizacijos, Savivaldybė ir kiti partneriai sutarė sutelkti jėgas ir šiais metais šis renginys išaugo į visą neįgaliųjų olimpiadą. Surengtoje olimpiadoje dalyvavo 10-ies organizacijų atstovai iš viso Vilkaviškio rajono, o įvairiose rungtyse rungėsi daugiau nei 100 žmonių.

Džiugu, kad į sporto šventę susirinko daugumos Vilkaviškio rajono neįgaliuosius atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų nariai. Aktyviai šventėje dalyvavo Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos, Vilkaviškio rajono neįgaliųjų žmonių sąjungos, Neįgalaus jaunimo dienos užimtumo padalinio, Vilkaviškio rajono diabetikų bendrijos „Insula“, Vilkaviškio rajono nefrologinių ligonių draugijos, Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos, Vilkaviškio onkologinių ligonių asociacijos „Viltis“, Gudkaimio globos namų, Didvyžių socialinės globos namų ir kitų organizacijų ar įstaigų atstovai.

Kaip pasakojo renginį vedęs Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos narys Žilvinas Gelgota, prie renginio organizavimo prisidėjo gausios pajėgos. Sklandžiu rajono neįgaliųjų olimpiados įgyvendinimu rūpinosi ne tik pats Vilkaviškio rajono neįgaliųjų sporto klubas, bet ir kitos rajono neįgaliųjų organizacijos, Savivaldybės administracija, Vilkaviškio sporto ir pramogų centras. Prie sekretoriato darbo maloniai sutiko prisidėti Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė, kuruojanti neįgaliųjų organizacijas, Raimonda Skripkiūnienė, Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos narė Jūratė Drunienė, Vilkaviškio sporto ir pramogų centro direktorius Martynas Kasperaitis, Vilkaviškio sporto mokyklos trenerės Rasa ir Ina ir kt.

Pasveikinti neįgaliųjų ir pasidžiaugti jų iniciatyva atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Sveikinimo žodį taręs Savivaldybės vadovas pasidžiaugė, kad tiek daug žmonių drąsiai dalyvauja šioje šventėje, maloniai leidžia laiką vienas kito draugijoje, skiria dėmesio fiziniam aktyvumui. Meras dėkojo neįgaliųjų organizacijoms už bendradarbiavimą, už tarpininkavimą ir nuolatinį rūpinimąsi rajono žmonėmis, kuriems pagalba ir parama yra labai reikalinga.

Prie sveikinimų prisidėjo ir kiti renginio svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo nario Algirdo Butkevičiaus padėjėjas Valdas Riklius, Lietuvos integruoto sporto asociacijos prezidentas Andrius Brusokas, Lietuvos neįgaliųju sporto federacijos prezidentas Anatolijus Čupkovas, Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Laura Sadauskienė.

Po oficialiosios dalies prasidėjo sportinės rungtys. Olimpiados dalyviai varžėsi 6 rungtyse: šaškių, smiginio, baudų metimo, bočios, žiedų metimo bei bato metimo. Savo taiklumą išbandė ir Savivaldybės vadovas, dalyvavęs baudos metimo rungtyje.

Šventės pabaigoje įvyko iškilmingas olimpiados uždarymas ir geriausių sportininkų apdovanojimo ceremonija. Jiems įteikti Olimpiados medaliai ir padėkos raštai.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top