Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Subūrė kasmetinė neįgaliųjų organizacijas vienijanti sporto šventė

Antradienį, rugpjūčio 18 d., Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos stadione vyko Vilkaviškio rajono neįgaliuosius atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų sporto šventė. Kasmetinė neįgaliųjų organizacijas vienijanti šventė su nedidelėmis pertraukomis surengta jau 4 kartą, o joje šįkart dalyvavo 9 organizacijų atstovai iš viso Vilkaviškio rajono.

Pasveikinti neįgaliųjų ir pasidžiaugti jų iniciatyva atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė, šio skyriaus vyriausioji specialistė, kuruojanti neįgaliųjų organizacijas, Raimonda Skripkiūnienė, sporto sritį kuruojantis Artūras Žemaitaitis, Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos narė Jūratė Drunienė, Lietuvos Respublikos Seimo nario Algirdo Butkevičiaus padėjėjas Valdas Riklius, Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovės.

Sveikinimo žodį taręs Savivaldybės vadovas pasidžiaugė, kad tiek daug žmonių drąsiai dalyvauja šioje šventėje, maloniai leidžia laiką vienas kito draugijoje, skiria dėmesio fiziniam aktyvumui. Meras dėkojo neįgaliųjų organizacijoms už bendradarbiavimą, už tarpininkavimą ir nuolatinį rūpinimąsi rajono žmonėmis, kuriems pagalba ir parama yra labai reikalinga.

Prie sveikinimų prisidėjo ir kiti renginio svečiai, o po oficialiosios dalies prasidėjo sportinės rungtys. Džiugu, kad į sporto šventę susirinko daugumos Vilkaviškio rajono neįgaliuosius atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų nariai. Aktyviai šventėje dalyvavo Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos, Vilkaviškio rajono neįgaliųjų žmonių sąjungos, Neįgalaus jaunimo dienos užimtumo padalinio, Vilkaviškio rajono diabetikų bendrijos „Insula“, Vilkaviškio rajono nefrologinių ligonių draugijos, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Vilkaviškio rajono filialo, Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos, Vilkaviškio onkologinių ligonių asociacijos „Viltis“ ir kitų organizacijų ar įstaigų atstovai.

Po bendros mankštos visi skubėjo išbandyti savo jėgas ir miklumą įvairiose rungtyse. Dalyviai galėjo pasivaržyti baudų metimo į krepšį, smiginio, žiedų užmetimo ant stovo, bočės žaidimo ir kitose rungtyse. Savo taiklumą išbandė ir Savivaldybės vadovai, Socialinės paramos skyriaus atstovės, sudalyvaudami bočės žaidimo rungtyje.

Šventės pabaigoje geriausi sportininkai buvo iškilmingai apdovanoti Savivaldybės, Vilkaviškio rajono visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top