Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Su Tarptautine vaikų gynimo diena sveikino šokio studija „Šokantys bateliai“!

Pasitinkant vasarą, birželio 1-ąją, Vilkaviškio miestas skambėjo nuo mažųjų juoko ir klegesio. Minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, šokio studija „Šokantys bateliai“ suorganizavo tikrą keliaujantį šokio karavaną po Vilkaviškio miesto erdves.

Keliaujantys šokėjai pirmiausia sustojo prie Savivaldybės, kur jų jau laukė meras Algirdas Neiberka bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Jie ne tik pasveikino susirinkusius Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, bet ir patys įsiliejo į šokio sūkurį bei prisijungė šokti kartu.  Nesudėtingų šokio judesių juos mokė šokio studijos vadovė Vilija Jakubauskė.

Meras A. Neiberka padėkojo kolektyvo vadovei už sukurtą nuostabią atmosferą bei puikų šokančio jaunimo ugdymą ir linkėjo neprarasti kūrybinio polėkio, o vaikams padovanojo maišą saldainių.

Besisukantys šokėjai sukūrė tikrą šventę ne tik sau, bet ir visiems juos stebėjusiems, kurie, pakerėti įstabių šokio judesių, negailėjo aplodismentų. Ilgai neužsibuvęs, šokantis karavanas nukeliavo toliau Vilkaviškio miesto gatvėmis.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top