Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Su profesine švente pasveikinti rajono socialiniai darbuotojai

Rugsėjo 27 d. gražiausi ir šilčiausi padėkos žodžiai skamba mūsų rajono socialiniams darbuotojams, švenčiantiems savo profesinę šventę – Lietuvos socialinių darbuotojų dieną. Ši diena Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos iniciatyva minima nuo 2004 metų.

Drauge paminėti šią gražią šventę pakvietė Vilkaviškio socialinės pagalbos centras. Į minėjimo renginį, kuris vyko Vilkaviškio sporto ir pramogų centre, susirinko šventiškai nusiteikę Vilkaviškio rajono savivaldybės socialinių įstaigų darbuotojai.

Socialinius darbuotojus, socialinių įstaigų vadovus nuoširdžiai sveikino rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė.

Savivaldybės vadovas linkėjo gražaus santykio ne tik tarp žmonių, su kuriais dirbama, bet ir tarp visų institucijų. „Žmogus žmogų labiausiai supras paliesdamas, apsikabindamas ir pasakydamas nuoširdų „Ačiū“, ko šiandien mums visiems ir labiausiai trūksta“, – kalbėjo meras. Atsidėkodamas už prasmingą darbą, meras įteikė padėkos raštus.

Mero padėkos raštais profesinės šventės – Lietuvos socialinių darbuotojų dienos – proga apdovanoti šie socialinės srities darbuotojai:

  • Rita Mickuvienė, Vilkaviškio socialinės pagalbos centro direktorė, – už profesionalų, ilgametį ir atsakingą darbą socialinės pagalbos srityje;
  • Gina Statkevičienė, Vilkaviškio socialinės pagalbos centro direktorės pavaduotojai, – už atsakingumą, profesinę patirtį, nuoseklų ir nepriekaištingą socialinį darbą;
  • Edita Botyrienė, Gudkaimio globos namų socialinė darbuotoja, – už nepriekaištingą ir sąžiningą darbą, aktyvią bendruomeninę veiklą;
  • Indrė Zavedzkienė, Vilkaviškio socialinės pagalbos centro Neįgalaus jaunimo dienos užimtumo padalinio vadovė, – už pareigingumą, atsakingumą, spartų užduočių atlikimą vykdant projektą.

Šventiniame renginyje dalyvavo ir socialinius darbuotojus taip pat sveikino LR Seimo nario Algirdo Butkevičiaus padėjėjas Valdas Riklius. Jis įteikė Seimo nario padėkos raštus: Ingai Kušlytei, Gudkaimio globos namų socialinei darbuotojai, –  už nepriekaištingą, sąžiningą darbą, teikiamų socialinių paslaugų kokybės gerinimą; Aistei Lažauskienei, – už ilgametę ir nepriekaištingą profesinę veiklą; Vilmai Jurkūnienei, – už profesionaliai, kruopščiai ir atsakingai dirbamą socialinį darbą.

Po apdovanojimų ir sveikinimų socialiniai darbuotojai pakviesti išklausyti seminarą „Pokyčių amžiaus šansas: kaip tapti laimingesniu socialiniu darbuotoju“, kurį vedė Valakupių reabilitacijos centro atstovė Miglė Maniušytė.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top