Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Su profesine švente pasveikino statybininkus

buvo minima Statybininkų diena. Šia proga Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka apdovanojo rajono bei kaimyninės savivaldybės įmonių, užsiimančių statybų veikla, darbuotojus, kurių veikla ir atsidavimas darbui šiais metais nusipelnė išskirtinio dėmesio ir padėkos.

Įteikti padėkas ir pasveikinti darbuotojus su profesine švente Meras kartu su Administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu ir mero patarėju Kaziu Kiaulakiu vyko į šiuo metu statomus ar remontuojamus objektus mūsų rajone.

Savivaldybės vadovai nuvyko į šiuo metu remontuojamas Vilkaviškio pradinės mokyklos II korpuso pastato patalpas. Čia darbuojasi UAB „Gintrėja“ statybininkai. Profesinės šventės – Statybininkų dienos proga už ilgametį ir atsakingą darbą, profesionalų pareigų atlikimą, kompetentingas žinias įgyvendinant svarbius  projektus apdovanotas UAB „Gintrėja“ statybos darbų vadovas Jonas Janulevičius; už profesionaliai atliekamus statybos darbus taip pat apdovanotas UAB „Gintrėja“ apdailininkas Žilvinas Brazaitis.

Prie Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro jau keletą savaičių intensyviai darbuojasi UAB „Mevilsta“ darbuotojai. Čia kuriamos naujos viešosios erdvės, kurios dar labiau pagražins Vilkaviškio miesto aplinką. Savivaldybės meras visiems darbuotojams palinkėjo sėkmės nelengvame ir atsakingame darbe bei keletui labiausiai pasižymėjusių įteikė padėkos raštus.

Už profesionalumą, puikų vadybinį darbą, žmogiškųjų išteklių valdymą Mero padėka apdovanotas UAB „Mevilsta“ meistras Paulius Zaleckas; už ilgametį nuoširdų ir nepriekaištingą darbą apdovanotas UAB „Mevilsta“ autokrautuvo vairuotojas  Žydrūnas Stočkus.

Pasveikintais darbuotojais džiaugėsi ir gerų žodžių jiems negailėjo jų vadovai: UAB „Gintrėja“ Statybos ir techninio padalinio direktorius Dainius Kriščiūnas ir UAB „Mevilsta“ generalinis direktorius Arvydas Jackūnas.

Statybininkų dienos proga taip pat pasveikintas dar vienos statybos įmonės – kaimyninėje savivaldybėje įsikūrusios UAB „Statybos ritmas“ statybos direktorius Darius Vičiūnas. Ši įmonė mūsų rajone statė Vilkaviškio sporto ir pramogų centrą, taip pat dirbo ir dirba įgyvendinant ne vieną svarbų projektą, kuris keičia ir gražina Vilkaviškio kraštą. D. Vičiūnui įteikta Mero padėka už atsakingai ir profesionaliai atliekamą darbą statybos sektoriuje  ir konstruktyvų bendradarbiavimą įgyvendinant Vilkaviškio rajono savivaldybės vykdomus projektus.

Šia proga Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka pasveikino ir vienos stambiausių Vilkaviškio rajono statybos įmonių UAB „Vilkasta“ darbuotojus. Už ilgametį nuoširdų ir profesionalų darbą, indėlį gražinant Vilkaviškio kraštą apdovanotas UAB „Vilkasta“ pagalbinės gamybos vadovas Ramūnas Bieliukas; už nuoširdų, sąžiningą ir profesionalų darbą apdovanotas UAB „Vilkasta“ statybos darbų brigadininkas Ričardas Griūnas.

UAB „Vilkasta“ generalinis direktorius Aloyzas Beržanskis taip pat negailėjo padėkos žodžių šiems darbuotojams ir visam įmonės kolektyvui, linkėjo jam darnos ir visokeriopos sėkmės.

Ši tradicija – pasveikinti statybų sektoriaus darbuotojus profesinės šventės proga – Savivaldybėje gyvuoja jau ne vienerius metus. Jos iniciatorius – mero patarėjas K. Kiaulakis. Kasmet stengiamasi pasidžiaugti vis kitos mūsų rajone veikiančios ar dirbančios statybos įmonės darbuotojais, įvertinti jų pasiekimus, padėkoti už atliekamus darbus.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top