Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Su pasieniečiais aptartos galimybės įgyvendinti bendrus infrastruktūrinius projektus

Birželio 14 dieną Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai – Savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, kartu su LR Seimo nariu Algirdu Butkevičiumi vyko į Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vištyčio užkardą, kur susitiko su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės vadais.

Susitikimo metu buvo aptartos galimybės Vištytyje ir Matlaukyje įgyvendinti bendrus infrastruktūrinius projektus. Vienas projektų apimtų infrastruktūros išplėtimą ir pliažo įrengimą prie Matlaukio tvenkinio.

Susitikimo dalyviai taip pat nuvyko ir į Matlaukį, kur apžiūrėjo Matlaukio tvenkinio pakrantes, susitiko su vietiniais gyventojais.

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka taip pat iškėlė trijų šalių sienų sankirtos įveiklinimo Lietuvos pusėje klausimą. Priminsime, kad Vištyčio seniūnijos teritorijoje yra taškas, kuriame susikerta trijų valstybių sienos: Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos (Kaliningrado sritis). Šiame taške pastatytas granito stulpas ant kurio yra visų trijų kaimyninių šalių herbai su užrašais kiekvienos šalies kalbomis. Mūsų pusėje yra užrašas „Vištytis“. Meras kalbėjo, kad būtų puiku sukurti turizmui patrauklią infrastruktūrą ir rajone turėti dar vieną patrauklią lankytiną vietą. Savivaldybės vadovai sutarė artimiausiu metu organizuoti dar vieną susitikimą su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės vadu plk. Rimantu Timinsku, kuriame šis klausimas būtų plačiau išdiskutuojamas.

V. Rikliaus nuotr.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top