Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Su mokykla atsisveikina ir mokytojai

Antradienio popietę Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos pedagogų bendruomenė vieno paskutiniųjų šiais mokslo metais mokytojų pasitarimo metu atsisveikino su mokyklą paliekančiomis ilgametėmis mokyklos pedagogėmis – rusų kalbos mokytoja Laimute Kemežiene bei vokiečių kalbos mokytoja Irena Mickaitiene.

Beveik 40 metų mokyklai atidavusios mokytojos išlydėtos su nuoširdžiomis padėkomis už ilgametį pedagoginį darbą, mokinių ugdymą, į savo darbą įdėtą šilumą ir meilę. Emocingos popietės metu ne vienas nubraukė ir liūdesio ašarą. Juk mokyklą palieka puikios mokytojos, kurios per visus darbo mokykloje metus, stengėsi vaikams ugdyti gyvenimišką patirtį, skleisti mokslą, žinias ir išmintį.

Atsisveikinti su mylimomis mokytojomis susirinko gausus mokytojų kolektyvas, šiltus žodžius tarė mokyklos direktorė Daina Juškauskienė. Nuoširdi padėka išeinančioms pedagogėms skambėjo ir iš Savivaldybės vadovo Algirdo Neiberkos. Jis įteikė Mero padėkos raštus už nuoširdų ir pasiaukojantį ilgametį pedagoginį darbą ir linkėjo rasti kuo daugiau laiko sau, savo artimiesiems, dalykams, kurie džiugina.

Pedagogės sulaukė ir daug šiltų kolegų sveikinimų bei gražių palinkėjimų. Ypač maloniai mokytojos buvo nustebintos buvusių mokinių atsiųstų vaizdo įraše skambėjusių linkėjimų. Mokiniai dėkojo mokytojoms už supratimą, gyvenimiškas pamokas.

Mokyklą paliekančios pedagogės džiaugėsi bendruomenės parodytu dėmesiu, šiltu atsisveikinimu.

Kolektyvo susitikimo metu taip pat buvo pasveikintos mokytojos, minėjusios savo jubiliejus.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top