Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Su apdovanojimu pasveikintas Vilkaviškio jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestro kolektyvas

Savaitgalį Palangoje vykusiame Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate vilkaviškiečių kolektyvas C kategorijoje iškovojo pagrindinį „Grand Prix“ apdovanojimą. Orkestro vadovas ir dirigentas Saulius Mickevičius taip pat buvo pripažintas geriausiu C kategorijos dirigentu.

Į Palangoje vykusį dvidešimt trečiąjį čempionatą keliavo maždaug pusšimtis Vilkaviškio jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestro narių. Iš viso į pajūrį susirinko beveik trys dešimtys geriausių Lietuvos orkestrų, kurie varžėsi penkiose kategorijose. Tai – didžiausias orkestrams skirtas renginys šalyje.

Su gražiu apdovanojimu Vilkaviškio jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestrą, merginų choreografinę grupę bei vadovus – Saulių Mickevičių ir Sonatą Jankienę – šiandien pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė bei mero patarėjas Joris Juškauskas.

Vadovai sveikino kolektyvą su pelnytu apdovanojimu ir linkėjo toliau džiuginti klausytojų širdis garsinant Vilkaviškio kraštą!

[soliloquy id=”76821″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top