Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Stebuklingame Žiemos miesto sode jaukiai įsitaisė daugiau nei 40 eglučių

Gruodžio 4 dieną Vilkaviškio miesto sode įvyko iškilmingas „Žiemos sodo“ įžiebimas! Į Vilkaviškio miesto sodą atvyko pats Kalėdų Senelis, kuris nieko nelaukęs kartu su susirinkusiais vilkaviškiečiais ir miesto svečiais ištarė stebuklingus burtažodžius ir įžiebė visą eglučių sodą.

Magiškame Žiemos sode – nuostabaus grožio ir neįtikėtino išradingumo eglutės, kurias kūrėte jūs, mieli Vilkaviškio rajono gyventojai.

Prie Žiemos sodo sukūrimo iniciatyvos prisijungė gausus būrys Vilkaviškio rajono savivaldybės įstaigų, mokyklų, vaikų lopšelių-darželių, įmonių, įvairių organizacijų, NVO, miesto gyventojų.

Vilkaviškiečiai ir miesto svečiai nuo šiandien gali apžiūrėti ir pasigrožėti daugiau nei 40 išradingai papuoštų gyvų ir iš įvairiausių medžiagų sukurtų eglių.

Be to, Kalėdų Senelis dovanojo dar vieną staigmeną – magišką, vienintelį ir nepakartojamą ugnies fakyrų šou, kurį atliko fakyrai iš „Ugnies šokis”. Visi liko sužavėti įspūdingu pasirodymu, kuris prikaustė žiūrovų dėmesį nuo pradžių iki pačios pabaigos.

Stebuklingas Žiemos sodas laukia Tavęs. Atvyk ir aplankyk nuostabiąsias eglutes!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top