Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Stabdomas daugkartinių ir vienkartinių pakuočių priėmimas prekybos vietų viduje

Sveikatos apsaugos ministras–valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas A. Veryga 2020 m. kovo 30 d. pasirašė sprendimą, kuriuo leidžia sustabdyti daugkartinių ir vienkartinių pakuočių už kurias nustatytas užstatas, atliekų priėmimą prekybos vietų viduje automatizuotu būdu (taromatuose) ir rankiniu būdu.

Apie sustabdytą daugkartinių  ir vienkartinių pakuočių, už kurias nustatytas užstatas, priėmimą prekybos vietų viduje ir  apie artimiausiai esančius lauke įrengtus taromatus, kur vykdomas daugkartinių ir vienkartinių pakuočių priėmimas, prekybos centrai turi informuoti prie įėjimo į prekybos vietą ir interneto svetainėse.

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja-ekstremaliųjų situacijų operacijų centro operacijų vadovė Daiva Riklienė pasirašė nurodymą, įpareigojantį Vilkaviškio rajono teritorijoje esančias parduotuves ir kitas prekybas vietas laikytis šių nurodymų.

Su Sveikatos apsaugos ministro–valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu galite susipažinti čia. 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top