Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Sporto projektas baigėsi, bet veiklos tęsiasi

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija dvejus metus vykdė projektą „Sveikas – užimtas – veiklus“(SRF-SIĮ-2019-1-0467), bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis. Projektu buvo siekiama išspręsti vaikų ir jaunimo bei miestelio bendruomenės užimtumo bei aktyvaus laisvalaikio erdvių nebuvimo problemą. Projekto tikslas – sudaryti gimnazijos bei vietos bendruomenėms sąlygas sveikai ir aktyviai judėti, siūlyti įvairesnes veiklas, skatinant jų narius formuoti aktyvesnio laisvalaikio įgūdžius. Įrengus lauko treniruoklių ir žaidimo aikštelių erdves prie gimnazijos bei ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus, mažiesiems ugdytiniams, gimnazijos mokiniams bei miestelio bendruomenei atsirado galimybė aktyviai ir įdomiai praleisti laiką lauke.

Bendra projekto vertė – 21735,00 Eur. Projekto metu buvo įsigyta sporto įrenginių – sporto salės tinklinio įranga, svarsčiai, lauko treniruokliai, lauko gimnastikos įrenginys, įvairios laipynės-karstynės, vaikų lauko žaidimų įrenginiai. Gimnazijos patalpose buvo įrengta sporto erdvė, kurioje atsirado galimybė vaikinams treniruotis su svarsčiais. Apie projekto veiklas buvo nuolat informuojama projektui specialiai sukurtame tinklapyje „Sveikas – užimtas – veiklus“.

Nors dėl susidariusios pandeminės situacijos veiklų grafiką teko koreguoti, tačiau dauguma projekto paraiškoje numatytų veiklų buvo įgyvendintos. 2019 m. ir 2020 m., bendradarbiaudami su Gražiškių seniūnija vykdėme  seniūnijos sporto žaidynes bendruomenės ir aplinkinių vietovių jaunimui. Jų metu vyko projekte numatytos veiklos: merginų ir vaikinų tinklinio varžybos bei Galiūnų turnyrai. Gimnazijoje suorganizavome tarpklasines tinklinio varžybas ir tradicinį mokinių Galiūnų turnyrą. Paskutiniai renginiai buvo skirti Europos judumo savaitei „Judėk tvariai. Išlik sveikas“.

Džiugu, kad įgyvendintas projektas suteikė  galimybę ne tik įsigyti taip reikalingos įrangos, bet  sudaro sąlygas gimnazijos ir miestelio bendruomenei būti aktyvesnei, užimtai ir sveikai.

Ateityje ir toliau planuojame organizuoti tradiciniais tapusius renginius su vietos ir aplinkinėmis bendruomenėmis, skatinti sveiką vaikų ir jaunimo gyvenseną, sudaryti sąlygas bendruomenės fiziniam ir socialiniam aktyvumui reikštis.

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos informacija ir nuotraukos

 

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top