Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Sporto klubas „Kengūros šuolis“ įgyvendino projektą „Sporto religija“

Sporto klubas „Kengūros šuolis“ 2020 m. įgyvendino projektą „Sporto religija“. Iš Vilkaviškio rajono savivaldybės jaunimo iniciatyvų skatinimo projektų finansavimo konkurso projektui įgyvendinti buvo skirta 1291,03 Eur, už kuriuos įsigyta sudedama grindų danga, kad būtų neslidu ir saugiau sportuoti. Rėmėjų dėka jaunimas galės naudotis pirštinėmis, apsaugomis ir bokso kriaušėmis.

Projekto tikslas – ugdyti norą sportuoti, formuoti sportavimo kultūrą įvairiomis sąlygomis, net tada, kai negali lankyti grupinių užsiėmimų – ypač pandemijos metu. Šiuo metu dėl karantino salėje treniruotės nevyksta, tačiau jaunimas su treneriu bendrauja internetu, atlieka fizinius pratimus namuose, gauna daug patarimų vaizdo pamokų metu ir labai laukia, kada galės sportuoti jau atnaujintoje salėje. Nemokamos treniruotės sporto salėje prasidės iškart, kai tik baigsis karantinas.

Trenerio tikslas – sveika gyvensena ir sportas. Be to, treneris įsitikinęs, kad tikras sportininkas turi būti asmenybė bei dirbti ne tik rankomis ar kojomis, bet ir galva.

Sekite informaciją Spartan Fight Team puslapyje https://www.facebook.com/Spartan-Fight-Team-106806181274771 ir sporto salėje susitinkam po karantino.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top