Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Sonata Jankienė apdovanota Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu

Liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda už nuopelnus Lietuvai, už jos vardo garsinimą pasaulyje Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo mūsų šaliai nusipelniusius asmenis – įvairiausių profesijų ir skirtingų biografijų žmones: iškilius kultūros, visuomenės veikėjus, mokslininkus, ištikimus Lietuvos draugus užsienyje.

Pasak Prezidento, Lietuvos laisvės idėja daugelio kartų buvo svajonė, ginama krauju ir statoma sunkiu darbu. „Kiekvienai kartai tekdavo ir tenka skirtingi išbandymai. Sudėtingiausiais laikotarpiais, kai reikia ryžto veikti, drąsos kovoti ir valios aukotis, atsiskleidžia patys gražiausi pasiaukojimo ir didvyriškumo pavyzdžiai, o istoriją keičiantys darbai kalba už juos nuveikusius žmones“, – sakė šalies vadovas.

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanota Sonata Jankienė – Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro neformaliojo švietimo mokytoja, choreografė.

Sveikiname Sonatą Jankienę su garbingu apdovanojimu!

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos informacija ir nuotraukos / Roberto Dačkaus nuotraukos

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top