Vilkaviškio rajono savivaldybės

Skelbimai

Kviečia į mokymus jauno verslo subjektus

Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras kviečia dalyvauti mokymuose Vilkaviškyje „Ką daryti, kad klientas norėtų sugrįžti dar kartą?“, kurie vyks jau liepos 31 d.

Mokymų lektorius – organizacijų, vadovų bei vadovaujančių komandų konsultantas su 20 metų konsultavimo ir lektorystės patirtimi, apimančia ugdymo programų kūrimo ir įgyvendinimo, strateginių rengimų ir sesijų moderavimo, inovacijų fasilitavimo veiklose – Ugnius Savickas.

Mokymų metu aptarsime vertės klientui kūrimo temą – už ką klientai mums sumoka, kodėl pas vienus klientai stovi eilėse, o kitiems juos prisišaukti taip sunku, kas yra tikroji vertė klientui. Mokymo dalyviai supras kaip analizuoti apčiuopiamas ir neapčiuopiamas vertes, pamėgins taikyti vertės planavimo modelį.

Mokymai skirtas Vilkaviškio miesto jauno verslo subjektams – ne ilgiau kaip 2 metus veikiančioms labai mažų įmonių atstovams arba ne ilgiau kaip 2 metus savarankišką veiklą vykdantiems fiziniams asmenims.

Kviečiame registruotis užpildant dalyvio anketą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSccaIHquaWqSW3QBPcFeg5z4eCfPn4A7q53j6WvlTNYUksMJw/viewform

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą „Jauno verslo plėtra Vilkaviškio mieste“. Projekto Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0140. Projektą įgyvendina UAB „Konsultus“ ir partneriai Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras bei Vilkaviškio jaunųjų verslininkų klubas. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Vilkaviškio rajono savivaldybės lėšomis.

Pasidalinkite

Scroll to Top