Vilkaviškio rajono savivaldybės

Skelbimai

Įtvirtinta nauja socialinio būsto fondo plėtros vykdymo forma

Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme įtvirtinta nauja socialinio būsto fondo plėtros vykdymo forma, suteikianti galimybę savivaldybei ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui išsinuomoti fiziniams ar juridiniams asmenims priklausančius būstus ir juos pernuomoti asmenims ir šeimoms, įrašytiems į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą.

Prašymas įrašyti į Fizinių ir juridinių asmenų, pageidaujančių asmenis ir šeimas nuomos pagrindais aprūpinti būstu, nuomojamų būstų sąrašą, pateikiamas Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos priimamajame (Vilkaviškis, S. Nėries g. 1, 304 kab.) arba elektroniniais ryšiais elektroninio  pašto adresu savivaldybe@vilkaviskis.lt, jeigu yra galimybė identifikuoti pareiškėją.

Asmenų, pageidaujančių nuomos pagrindais aprūpinti šeimas ir asmenis būstu, nuomojamų būstų sąrašas, bus sudarytas laikantis eiliškumo ir skelbiamas viešai Vilkaviškio rajono savivaldybės internetinėje svetainėje www.vilkaviskis.lt.

Dėl papildomos informacijos šiuo klausimu galima kreiptis į Savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų ir turto valdymo skyrių, tel. 8 342 60192, el. p. algimantas.simanynas@vilkaviskis.lt arba 8 342 60027, el. p. valdimaras.bakutis@vilkaviskis.lt.    

 

Pasidalinkite

Scroll to Top