Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Skelbiamas projekto Vilkaviškio rajono savivaldybės socialinių dirbtuvių ir grupinio gyvenimo namų asmenims, turintiems proto ir (arba) psichikos negalią, projekto įgyvendinimo partnerių atrankos konkursas

Socialinės apsaugos ir darbo ministro 2020 m. sausio 22 d. įsakymu Nr. A1-55 patvirtintas Perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų neįgaliesiems ir likusiems be tėvų globos vaikams 2014–2020 metų veiksmų plano 5 priedas ir www.pertvarka.lt paskelbtas investicinis projektas „Bendruomeninių apgyvendinimo bei užimtumo paslaugų asmenims su proto  bei psichikos negalia plėtra Marijampolės regione“.

Šio projekto galimas pareiškėjas yra Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija. Norint teikti paraišką ir įgyvendinti šį projektą socialinių dirbtuvių ir grupinio gyvenimo namų asmenims, turintiems proto ir/arba psichikos negalią, veiklai vykdyti reikalingi partneriai.

Galimi partneriai: biudžetinės įstaigos, viešosios įstaigos, asociacijos, religinės bendruomenės ar bendrijos, labdaros ir paramos fondai.

Veiklos: socialinių dirbtuvių įkūrimas ir veikla Kybartuose; grupinio gyvenimo namų įkūrimas ir veikla Kybartuose.

Savivaldybės administracija siekdama atrinkti partnerius, vadovaujasi Administracijos direktoriaus  2020-03-03 įsakymu Nr. B-ĮV-194 patvirtintu Vilkaviškio rajono savivaldybės socialinių dirbtuvių ir grupinio gyvenimo namų asmenims, turintiems proto ir (arba) psichikos negalią, projekto įgyvendinimo partnerių atrankos tvarkos aprašu ir skelbia projekto Vilkaviškio  rajono savivaldybės socialinių dirbtuvių ir grupinio gyvenimo namų apgyvendinimo paslaugos asmenims, turintiems proto ir (arba) psichikos negalią partnerių, kurie įgyvendinus projektą ir toliau vykdys veiklas,  atrankos konkursą.

Paraiškos dėl partnerių, dalyvausiančių įgyvendinant projektą, įtraukimo į sąrašą turi būti pateiktos Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijai adresu: S. Nėries g.1, Vilkaviškis,  120 kab. iki 2020 m. kovo 10 d. (įskaitytinai). Paraiška turi būti pateikta registruotu laišku, per pašto kurjerį, ar tiesiogiai nurodytu adresu, užklijuotame voke ir ant voko nurodytas paraiškos pavadinimas.

Papildomą informaciją ir konsultacijas dėl paraiškų teikimo iškilusiais klausimais suteiks Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė, tel. (8 342) 60094, el. paštas simona.bikaite@vilkaviskis.lt ir šio skyriaus vyresnioji specialistė Janina Sabaliauskienė, tel. (8 342) 60097, el. paštas janina.sabaliauskiene@vilkaviskis.lt.

Pridedama:

Tvarkos aprašas

1 priedas

2 priedas

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top