Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Skelbiama registracija į Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija pradeda vykdyti ,,Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą“ (toliau – Programa), kuria siekiama didinti jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, skatinti ir didinti pagalbą jauniems žmonėms įsidarbinant.

Programa skirta Vilkaviškio rajono savivaldybės jaunimui nuo 14 iki 29 m., deklaravusiam savo gyvenamąją vietą Vilkaviškio rajono savivaldybėje, besimokančiam bendrojo ugdymo įstaigose, profesinėse ar aukštosiose mokyklose. Programos vykdymo terminas – 2021 m. birželio–rugpjūčio mėnesiai, ne ugdymo proceso metu.

Darbdaviai gali būti Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija (Seniūnijos) ir Savivaldybės administracijos reguliavimo sričiai priskirtos įstaigos ir įmonės, Lietuvos Respublikoje įsteigtas juridinis asmuo, kita organizacija (ūkininkas), pilietis, kuris verčiasi individualia veikla. Visi darbdaviai veiklą turi vykdyti Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijoje.

Darbdaviui už jaunuolį, įdarbintą visu darbo krūviu, per mėnesį kompensuojama 350 eurų (išskyrus, jei darbdavys Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija), o jeigu jaunuolis dirba ne visu darbo krūviu, kompensacija skaičiuojama proporcingai pagal dirbtas darbo dienas (valandas). Dirbti pagal programą jaunimas gali ne ilgiau kaip du mėnesius.

Registracija 

Jaunuoliai, susiradę būsimą darbdavį ir su juo suderinę dalyvavimą programoje, turi iki birželio 11 d. registruotis Vilkaviškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės el. paštu danguole.gudeliauskiene@vilkaviskis.lt nurodant „Registracija į Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą“ atsiunčiant užpildytą nustatytą registracijos formą ir sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo.  Jeigu norinčių dalyvauti Programoje yra daugiau, nei Programai skirta lėšų, pirmenybė teikiama 14-19 m. jaunimui, besimokančiam bendrojo ugdymo įstaigose ir bus atrenkami tie dalyviai, kurie pateikė registracijos formas ir kitus dokumentus įsidarbinti anksčiau, pagal registracijos datą ir laiką. Su atrinktais dalyviais, darbdaviais ir Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija pasirašys trišales ar dvišales sutartis.

Darbdaviai, norėdami rasti jaunuolių, kurie galėtų pas juos dirbti vasarą, gali registruotis: https://forms.gle/xrJ4Pk8Y2XMAPWRF8

Informacija ir konsultacijos 

Informaciją ir konsultacijas apie programos įgyvendinimą teikia Jaunimo reikalų koordinatorė tel. 8 682 46673, el. paštu: danguole.gudeliauskiene@vilkaviskis.lt

Daugiau informacijos apie programą rasite čia arba QR kodu:

 

Programos pristatymas 

Gegužės 17 d.,  pirmadienį, 15 val. vyks Zoom Meeting susitikimas, kurio metu papasakosime plačiau apie Vilkaviškio rajono savivaldybės 2021 Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą.  Taip pat aptarsime, kur jaunimas gali darbintis.

Nuoroda į susitikimą:

https://zoom.us/j/6184808052?pwd=YXVXRFFxYnB1bldTclpaWDNOeVhGdz09

Meeting ID: 618 480 8052

Passcode: 57894

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top