Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Skambėjo padėkos ir linkėjimai Alvito klebonui Vytautui Kajokui, švenčiančiam kunigystės 25-metį

Birželio 4-ąją Alvito parapijos tikintieji į šv. Mišias rinkosi su gėlėmis. Jų mylimam klebonui Vytautui Kajokui ši diena buvo ypatinga – jis minėjo savo 25 metų kunigystės sukaktį.

Garbingos sukakties proga V. Kajoką sveikino Savivaldybės vadovai – meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė. Jie pasidžiaugė, kad Alvito klebonas yra mylimas parapijiečių, padėkojo jam už nuoširdumą, meilę žmogui ir linkėjo stiprios sveikatos, prasmingos tarnystės Dievui ir žmonėms.

V. Kajoką taip pat sveikino Šeimenos seniūnijos seniūnas Gintas Bakūnas, kurso draugai, kunigai, artimieji, parapijos bendruomenė ir kiti garbingi svečiai.

Per 25 kunigystės metus V. Kajokas pelnė didžiulę parapijiečių pagarbą. Per šį laikotarpį dvasininkas ne tik rūpinosi tikinčiųjų sielovada, bet ir spėjo atlikti nemažai prasmingų darbų. Dvasininkas nuo savo tarnystės Alvito parapijoje pradžios skatino atstatyti kaimų kryžius, prie kurių žmonės rinktųsi maldai ir pabendrauti. Vėliau ėmėsi dvasinio atsinaujinimo programos „Atgaivink“. Jo iniciatyva daugiau nei prieš du dešimtmečius Alvite duris atvėrė vaikų globos namai. Dar viena graži V. Kajoko iniciatyva – naujoji Alvito bažnyčia, kuri jau netrukus atvers duris visiems tikintiesiems.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top