Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Širdies šilumą ir savo kūrybą dovanoję vilkaviškiečiai pagerbti virtualiame Kalėdinių eglučių papuošimo konkurso apžvalgos renginyje

Šiandien netradiciniu būdu – virtualaus renginio metu buvo pagerbti Kalėdinių eglučių papuošimo konkurso nugalėtojai ir visi konkurso dalyviai. Tik jų dėka Vilkaviškio miestas yra ypatingai šventiškai pasipuošęs, nes greta pagrindinės miesto aikštės, naujai įrengtose jos prieigose suspindo visa kalėdinių eglučių alėja, kurioje jaukiai įsitaisė net 46 kalėdinės puošmenos. Šiuo ypatingai sunkiu laikotarpiu tai yra neįkainojama dovana kiekvienam šią alėją aplankančiam: joje tiek daug šviesos, gerų emocijų ir vilties, kad viskas, anksčiau ar vėliau, bus gerai.

Į kalėdinių eglučių puošybos konkurso organizatorių – rajono Savivaldybės administracijos ir informacinio partnerio UAB „Santakos laikraštis“ – kvietimą atsiliepė 46 konkurso dalyviai. Tai – aktyvūs rajono įstaigų, įmonių, visuomeninių organizacijų, ugdymo įstaigų kolektyvai ar pavieniai žmonės. Kūrybiški gyventojai parodė savo išmonę ir išradingumą, kurdami vienetines, viena už kitą gražesnes kalėdines puošmenas.

Virtualaus renginio metu Konkurso dalyvius ir kalėdinių dekoracijų autorius nuoširdžiai sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė. Nors ir nuotolinį, tačiau labai šiltą ir jaukų renginį vedė Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Ji pristatė, kad Kalėdinių eglučių puošimo konkursui pateiktas eglutes vertino suburta vertinimo komisija. Jai teko išties labai sunkus ir beveik neįmanomas darbas, nes visos eglutės yra pačios gražiausios, originaliausios ir vertos nugalėtojų vardo. Komisijos vardu kalbėjusi jos pirmininkė, Savivaldybės architektė Vita Valaitienė negailėjo pagyrų visiems konkurso dalyviams, nes sukurtos ar papuoštos eglutės stebino savo originalumu, išradingumu, kūrėjų kruopštumu.

Kad ir kaip buvo sunku, tačiau Komisijai vis tiek reikėjo išrinkti nugalėjus. Vertinant eglutes buvo atsižvelgta į eglutės originalumą, stilingumą, kūrybingumą, kaip naudojami puošybos elementai atskleidė teikėjo veiklą.

Taigi, konkurso pirmosios vietos nugalėtoja ir 400 Eur piniginio prizo laimėtoja paskelbta Vilkaviškio šachmatų klubo „Širvinta“ eglutė. Antros vietos laimėtoja – Vilkaviškio „Gražinos“ skautų draugovės eglutė, jos kūrėjus pasieks 300 Eur piniginis prizas. Taip pat paskelbtos dvi trečiosios vietos. Trečiosios vietos ir po 150 Eur piniginį prizą teko UAB „Vilkaviškio šilumos tinklai“ eglutei ir Klimavičių ūkio eglutei.

Vieną dalyvį savo prizu pagerbė ir „Santakos“ laikraščio redakcija. Ji savo piniginį prizą skyrė Kybartų miesto bendruomenės sukurtai, visą miestelio gyvenimą atspindinčiai eglutei.

Savivaldybė labai norėjo apdovanoti ir pagerbti visus konkurso dalyvius, todėl likusiems be prizinių vietų dalyviams bus įteiktos paskatinimo dovanos – 2021 metų Vilkaviškio rajono savivaldybės kalendorius ir kalėdinė dovanėlė – rankų darbo eglutės žaisliukas.

Norime taip pat pasidžiaugti, kad Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus iniciatyva, su Vilkaviškio Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo parapijos patarimais ir Vilkaviškio miesto seniūnijos pagalba, šiandien Vilkaviškio miesto J. Basanavičiaus aikštėje pirmą kartą pastatyta prakartėlė. Ją gyventojai galės pamatyti ir aplankyti iki pat sausio 6 d. Nuoširdžiai dėkojame UAB „Simedva“, kuri operatyviai ir labai profesionaliai parūpino prakartėlei namelį. Ši įmonė visada geranoriškai atsiliepia į pagalbos šaukšmą ir yra tikras socialiai atsakingo verslo pavyzdys.

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie neribodami savo fantazijos, kūrybiškumo ir išradingumo, negailėdami laiko ir pastangų sukūrė šventišką nuotaiką ir savo sukurtomis ar papuoštomis kalėdinėmis eglutėmis ypatingai papuošė Vilkaviškio miestą. Visos pateiktos eglutės vertos nugalėtojos titulo, tačiau ne prizai šiame konkurse yra svarbiausi. Visi kažką laimėjome – kas kūrybos džiaugsmą, kas bendrystės jausmą, kas širdies šilumą ir vilties žiburėlį.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top