Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Šiandien Vištytyje vyko Šaltalankio giraitės atidarymo renginys

Vištytyje įgyvendinus „mažąjį“ Piliečių biudžeto projektą į sutvarkytą ir bendruomenės poreikiams pritaikytą pievą, esančią Šaltalankių giraitėje, miestelio gyventojus ir svečius pakvietė renginio organizatoriai.

Įgyvendinus projektą, ši erdvė vėl sužibo naujomis spalvomis: įrengta 17 suoliukų, įsigyta mobili scena renginiams, įrengtas apšvietimas bei šiukšliadėžės.

Gausiai susirinkusiuosius sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Vištyčio seniūnijos seniūnė Odeta Riklienė, Vištyčio bendruomenės pirmininkė Vilma Menčinskienė, Vištyčio regioninio parko direktorius Nerijus Paškauskas, idėjos autorė Asta Rūškytė bei Rūta Stankevičienė.

Savivaldybės meras, sveikindamas visus susirinkusius, džiaugėsi, kad Vištyčio miestelyje jau yra įgyvendintas ne vienas projektas, kuris padeda puoselėti bei grąžinti šį gražų Suvalkijos kampelį. Taip pat atskleidė žinią, jog jau baigėsi Vilkaviškio rajono savivaldybės bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų atranka. Suskaičiuoti rajono gyventojų balsai lėmė, kad jau iki šių metų pabaigos bus įgyvendintas dar vienas didelės apimties projektas „Vištyčio ežero apžvalgos kalva“.

„Vištytis gražėja ir pritraukia turistus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių. Vištyčio gyventojai tikrai yra to verti, nes didžiausias indėlis, jog miestelis keičiasi yra jų. Linkiu ir toliau nesustoti svajoti ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus“, – sakė Savivaldybės vadovas.

Taip pat įprasminant šios gražios giraitės atidarymą buvo pasodinti 6 ąžuoliukai.

Susirinkusiesiems muzikinius kūrinius dovanojo folkloro ansamblis „Šilojai“ ir Vištyčio KN kapela „Vištytis“.

Šaltalankių giraitės pievoje anksčiau vykdavo įvairios šventės, bendruomenės susibūrimai – tai liudija ir didelis akmuo, ant kurio iškaltas Šaltalankių giraitės vardas bei 2002-ieji metai, kurie ir buvo visa ko pradžia.

Tikimąsi, kad pieva vėl skambės nuo žmonių susirinkimų, kultūrinių ir pramoginių renginių bei didins Vištyčio patrauklumą vietiniams gyventojams ir svečiams.

 

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top