Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Senosiose Vilkaviškio kapinėse žvakelės sužibo ant kiekvieno kapo

Vilkaviškio miesto bendruomenė visus pakvietė lapkričio 1-ąją dieną uždegti po žvakelę senosiose Vilkaviškio kapinėse ir taip pagerbti čia palaidotus žymius mūsų krašto žmones. 15 val. organizuotai uždegant žvakeles aktyviai dalyvavo ir socialinės globos grupinio gyvenimo namų gyventojai. Dėkojame jiems. Neliko nepastebėtas nė vienas, net ir jau seniai artimųjų netvarkomas, kapas.

Prieš tai, spalio 29 d., vyko šių kapinių tvarkymo talka. Labai džiaugiamės, kad jau ketvirtą kartą miesto bendruomenės suorganizuotoje talkoje dalyvavo daug jaunimo: jaunieji šauliai, skautai ir grupė Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos lyderių klubo narių.

Šie renginiai yra projekto „Bendruomeniškumo stiprinimas Vilkaviškio seniūnijoje” veiklos. Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Senosiose Vilkaviškio kapinėse palaidotas 1936 m. tarnybos metu žuvęs Gižų policijos nuovados viršininkas Liudas Lietuvninkas. Čia ilsisi aštuoni Lietuvos kariai savanoriai, tarp jų ir Lietuvos kariuomenės kūrėjas Antanas Vaitkevičius. Čia palaidotas ir Vyčio kryžiaus ordinu apdovanotas Lie­tu­vos ka­riuo­me­nės 2-ojo ulo­nų pul­ko or­kest­ro ka­pel­meis­te­ris Janas Braunas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top