Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Seniūnijų žaidynių finalai

Rugsėjo 26 d. Palangoje pasibaigė didžiausias Lietuvoje vykstantis masiško sporto sisteminis renginys – Lietuvos Seniūnijų sporto žaidynės. Tai bene plačiausią šalies geografiją apimantis renginys, kuris įtraukė dalyvius iš daugiau nei 50 šalies savivaldybių.

Šių žaidynių finale mūsų rajono garbę gynė dvi komandos: vyrų tinklinio, kuriai atstovavo Žydrūnas Aželskas, Armundas Žemaitaitis ir Tadas Lenkaitis (Vilkaviškio miesto seniūnija) ir krepšinio vyrų 40+, kuriai atstovavo Rimantas Kivylius, Raimundas Dailidavičius, Eimantas Baltrušaitis ir Vitalijus Kriščiūnas (Kybartų seniūnija). Palaikyti sportininkų atvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Šį kartą mūsų sportininkams truputį pritrūko sportinės laimės, o tinklininkams tik vienos pergalės, kad patektų į stipriausiųjų ketvertą. Tarp 22 Lietuvoje stipriausių tinklinio komandų vilkaviškiečiai iškovojo 5-ąją vietą, nusileisdami tik  – Šiaulių, Klaipėdos, Alytaus ir Telšių – komandoms.

Susumavus rezultatus, bendroje rajonų savivaldybių įskaitoje daugiausia taškų surinko Klaipėdos rajono savivaldybė, II vietoje liko Jonavos rajono savivaldybė, o III vietą iškovojo Utenos rajono savivaldybė.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top