Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Seniūnijose keičiasi gyventojų priėmimo tvarka

Atsižvelgiant į prastėjančius koronaviruso (COVID-19 ligos) plitimo rodiklius šalyje, Vilkaviškio rajono seniūnijose keičiasi darbo organizavimo tvarka – nuo spalio 21 d., trečiadienio, seniūnijose gyventojai prioritetine tvarka taip pat bus aptarnaujami nuotoliniu būdu.

Siekiant užtikrinti kuo efektyvesnį aptarnavimą, prašome su seniūnijų darbuotojais konsultuotis telefonu ar el. paštu. Visų seniūnijų kontaktus galite rasite Savivaldybės interneto svetainėje (https://vilkaviskis.lt/administracija/struktura-ir-kontaktai/seniunijos/).

Seniūnai informuoja, kad bus valdomi gyventojų srautai, prireikus – ribojamas patekimas į seniūnijų patalpas, todėl gyventojams rekomenduojama iš anksto registruotis, suderinti savo vizitą su seniūnais ar seniūnijų specialistais ir atvykti jiems paskirtu laiku.

Priminsime, kad pageidaujantys apsilankyti seniūnijose gyventojai privalo laikytis būtinosios asmens higienos: dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, dėvėti nosį ir burną dengiančias veido apsaugos priemones.

Seniūnijų lankytojai bus aptarnaujami užtikrinant būtinąsias saugos priemones:

  • apribojant darbuotojų fizinį kontaktą su lankytojais, išlaikant ne mažesnį nei 1 m atstumą;
  • užtikrinant, kad darbuotojai, aptarnaujantys įstaigos lankytojus, ir vyresni nei 6 metų amžiaus lankytojai dėvėtų nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius, kitas priemones), išskyrus neįgalumą turinčius asmenis, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei;
  • nuolat vėdinant patalpas ir dezinfekuojant paviršius.

Primename, kad seniūnijose nebus aptarnaujami lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijos požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top