Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Savo miesto kalėdinę puošmeną įžiebė ir kybartiečiai

Mistiniu skaičiumi pažymėtą penktadienio vakarą įžiebta dar viena šv. Kalėdų puošmena. Smagioje šventėje savo žaliaskarę įžiebė kybartiečiai.

Eglutės įžiebimo šventė Kybartuose prasidėjo nuotaikingu vaikučių šokiu (kolektyvo vadovė Greta Meseckaitė), o išpuoštoje scenoje pasirodžiusi Kalėda žadėjo nuotaikingų pasirodymų ir staigmenų kupiną vakarą.

Šventinę nuotaiką pakylėjo vaikų POP choro „Spindulys“ atliekamos dainos (vadovė Irma Menčinskienė).

Kybartiečių pasveikinti su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Savivaldybės meras linkėjo ramaus ir prasmingo Kūčių laukimo, džiaugsmingai sutikti Šv. Kalėdas ir linksmai palydėti besibaigiančius senuosius metus.

Susirinkusiuosius nuoširdžiai sveikino ir miestelio šeimininkai – Kybartų seniūnas Romas Šunokas ir Kybartų kultūros centro direktorė Asta Vencienė.

Svarbiausia renginio akimirka, kurios labiausiai laukė susirinkę mažieji šventės dalyviai, – Kalėdų senelio pasirodymas. Šįkart Kalėdų senelis atvyko ne vienas, o lydimas Baltosios burtininkės.

Atvykęs Kalėdų senelis pasidžiaugė gausiu būriu susirinkusių vaikų. Jis pakvietė juos kartu ištarti stebuklingą ketureilį ir taip įžiebti Kybartų eglutę. Visiems kartu ištarus stebuklingus žodžius, Kalėdinė eglutė buvo įžiebta. Suspindusi žaliaskarė pradžiugino ir dovanojo šventinio laukimo nuotaiką Kybartų žmonėms.

Kalėdų senelis į Kybartus atvyko ne tuščiomis: jis tradiciškai pasirūpino skaniausiais saldainiais. Nuo šventinės scenos pasipylė tikras saldainių lietus, o vaikučiams teko smagiai juos gaudyti.

Susirinkusius kybartiečius ir miestelio svečius linksmino dainininkų duetas Žygis ir Gabija.

Renginį vainikavo dangų nušvietę šventiniai fejerverkai.

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top