Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Savivaldybės vadovai susitiko su dvasinei tarnystei į Vilkaviškio rajono paskirtais dvasininkais

Šiandien Savivaldybės vadovai – meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė sulaukė garbingų svečių. Prisistatyti ir susipažinti su rajono vietos valdžia atvyko naujasis Vilkaviškio dekanato dekanas ir Vilkaviškio Švč. Mergelės Marijos apsilankymo parapijos klebonas Virginijus Gražulevičius bei Kybartų Eucharistinio Išganytojo parapijos klebonas Jonas Cikana. Juos atlydėjo prelatas Vytautas Gustaitis, šiuo metu einantis kunigo altaristos pareigas.

Šilto pokalbio metu dvasininkai papasakojo apie save, trumpai pristatė savo biografijas bei patirtis buvusiose parapijose. Tiek dekanas V. Gražulevičius, tiek klebonas J. Cikana į mūsų rajoną paskirti iš kitų dekanatų, tad jiems dabar yra pirmieji žingsniai įsikuriant Vilkaviškio krašte.

Naujasis Vilkaviškio dekanas V. Gražulevičius į Vilkaviškį atkeltas iš Rokų, kur vadovavo Margininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės ir Rokų Šv. Antano Paduviečio parapijoms. Jis prisipažino, kad Vilkaviškio kraštas jam visai nepažįstamas, tačiau nekantrauja pats visur apvažiuoti ir susipažinti su kiekviena tikinčiųjų bendruomene.

Kun. Jonas Cikana į Kybartus paskirtas iš Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo ir Liškiavos Švč. Trejybės parapijų. Jis taip pat ėjo Pilnų namų bendruomenės Dievo Gailestingumo koplyčios rektoriaus pareigas. Pakeitęs buvusį Kybartų parapijos kleboną kun. V. Labašauską, kun. J. Cikana taip pat eis ir Kybartų pataisos namų kapeliono pareigas.

Susitikimo metu papasakota apie Vilkaviškio rajono savivaldybę, šiuo metu įgyvendinamus projektus.

Svečiai su Savivaldybės vadovais aptarė artimiausios ateities planus, pasidalijo pirmaisiais įspūdžiais mūsų rajone, sutarė bendradarbiauti, kartu dirbti Vilkaviškio krašto žmonių labui.

Dvasininkai dėkojo už šiltą priėmimą ir su Savivaldybės vadovais apsikeitė atminimo dovanomis, įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top