Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Savivaldybės merui padėkota už paramą ir palaikymą

Liepos 10 d. Vilkaviškio Švč. M. Marijos Apsilankymo katedroje įvyko onkologinių ligonių asociacijos „Viltis“ rengiama šventė „Auksinis angelas 2020“.

Jos metu asociacijos „Viltis“ bendruomenė dėkojo socialiniams partneriams ir kitiems žmonėms, prisidėjusiems prie asociacijos narių gerovės, visus metus keliavusiems drauge ir padėjusiems asociacijai įsitvirtinti, augti ir burti aplink save mūsų krašto žmones. Iš viso į geradarių rankas „išskrido“ net 11 angelų.

Šventinis renginys prasidėjo šv. Mišiomis, kurias laikė Vilkaviškio dekanato dekanas kun. Virginijus Gražulevičius. Jų metu susitelkta bendroje maldoje, pasimelsta už visus onkologinius ligonius bei jų artimuosius, linkėta jiems stiprybės ir tikėjimo.

Po šv. Mišių prasidėjo iškilminga nominacijų – „Auksinių angelų 2020“ – įteikimo ceremonija. Jų metu asociacijos nariai Auksinio angelo nominacijomis pagerbė jiems padėjusius žmones, įmones ir organizacijas.

Visiems susirinkusiesiems nuoširdžius padėkos žodžius tarė onkologinių ligonių asociacijos „Viltis“ vadovas Kazys Bagušis. Jis prisiminė asociacijos veiklos pradžią, apžvelgė jau nueitą kelią ir kalbėjo, kad visas kolektyvas prasidėjo nuo mažo lašelio, o tas lašelis buvo POLA kortelės koordinatorė Jolita Vyšniauskienė. Šiuo metu asociacijai „Viltis“ priklauso daugiau nei 300 narių, tačiau K. Bagušis žino, kad sergančių onkologinėmis ligomis rajono žmonių tikrai daugiau, todėl visų rėmėjų pagalba ir palaikymas yra labai svarbus. Jis nuoširdžiai dėkojo visiems, kurie per 2020 metus prisidėjo prie organizacijos veiklos, stiprino ją, palaikė, atnešė tikėjimo ir vilties.

Viena iš nominacijų buvo skirta ir Vilkaviškio rajono savivaldybės merui Algirdui Neiberkai.

„Nuoširdžiai dėkoju už gautą nominaciją, už Jūsų, mielieji, įvertinimą, kuris skirtas ne tik asmeniškai man, bet visai Savivaldybei, kuri visada bus Jums atvira. Aš didžiuojuosi Jūsų darbais, iniciatyvomis, Jūsų stiprybe. Kiekvieną kartą susitikęs su Jumis aš išmokstu ko nors naujo, pasisemiu vilties ir pasitikėjimo, meilės ir tikėjimo,“ – dėkodamas už įvertinimą kalbėjo Savivaldybės vadovas.

Auksiniai angelai taip pat „išskrido“ dekanui Virginijui Gražulevičiui, kunigui Vaidotui Labašauskui, POLA prezidentui Šarūnui Narbutui, POLA direktorei Neringai Čiakienei, POLA kortelės koordinatorei Jolitai Vyšniauskienei, ūkininkui Juliui Mickevičiui, Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kolektyvui, Vilkaviškio krašto laikraščio „Santaka“ redakcijai ir informacinio-reklaminio savaitraščio „Suvalkijos kraštas“ redakcijos kolektyvui.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top