Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Savivaldybės meras sveikino Vilkaviškio krašto jaunimo forumo dalyvius ir džiaugėsi jų iniciatyvomis

Ilgai lauktas Vilkaviškio krašto jaunimo forumas, kuris vyko 2019 m. gruodžio 7–8 dienomis, praūžė su trenksmu ir begale emocijų.

Forume dalyvavo net 55 Vilkaviškio krašto jaunuoliai, kurie visą savaitgalį vykusių veiklų metu ne tik susipažino su jaunimui suteikiamomis galimybėmis, tačiau atskleidė ir savo idėjas, kurias norėtų įgyvendinti. Džiugu, kad gausi savanorių komanda prisidėjo prie šio renginio įgyvendinimo – savanorių komanda įrodė, kad jaunimas gali daug!

Vilkaviškio krašto jaunimo forumo atidaryme sudalyvavo ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, kuris ne tik pasveikino forumo dalyvius ir pasidžiaugė labai aktyviu, iniciatyviu mūsų krašto jaunimu, bet ir visus dalyvius vaišino pyragais.

Įvykęs Forumas paliko daug įspūdžių jo dalyviams, tad dalinamės Forumo dalyvės pasakojimu: „Nors Vilkaviškio krašto jaunimo forumas baigėsi, mes dar turime daug ką parodyti, aptarti ir papasakoti!  Forumą pradėjome linksmomis susipažinimo veiklomis, kurios tikrai buvo gera pradžia forumui. Paskaitos forume buvo ne tik įdomios, bet ir labai prasmingos. Kodėl? Pirma, paskaitų temos buvo aktualios jaunimui. Antra, pranešėjai perteikė tik pačią įdomiausią ir vertingiausią mums, dalyviams, informaciją. Trečia, paskaitos nebuvo ilgos ir temos buvo gan įvairios, todėl laikas neprailgo.

Pirmąją paskaitą vedė viešnia Kristina Sinkevičienė, kuri mokė mus niekada nepasiduoti ir būti savimi. Vladas Polevičius ir Aistė iš Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos „Apskritas stalas“ (MJOT) kalbėjo apie jaunimo galimybes mūsų aplinkoje ir net visame pasaulyje.

Pas mus į svečius atvyko ir Lietuvoje savanoriaujantis Iraklis. Tai žmogus, kuriam nereikia lietuviško paso, kad skleistų aiškią žinią mums: savanorystė – jėga. Savo paskaitos metu jis įdomiai papasakojo apie savęs pažinimą.

Po pietų atkeliavo mūsų svečias Nerijus Miginis, kuris apžvelgė esamą jaunimo situaciją Vilkaviškio rajono savivaldybėje ir įkvėpė mus motyvacijos imtis veiklų patiems!

Eimantas Botyrius įdomiai papasakojo, kaip kaupiasi visų jausmai, kaip mes juos išreiškiame, apie mūsų priklausomybes ir kodėl jos atsiranda. Vakarinės veiklos, tarp jų ir užduotis „Bėgantis labirintu“, buvo be galo įtraukiančios – emocijos ir gera nuotaika tiesiog liejosi per kraštus!

Po orientacinių užduočių buvo ramybės laikas, tačiau linksmybės tęsėsi iki  ryto. Atsikėlėme su garsiai skambančia muzika – būtent ji buvo gera ryto pradžia.

Jaunimo ambasadorius Dominykas mums pravedė labai smagią rytinę mankšta. VšĮ „Jaunimo ambasadorių“ direktorės Gretos Gelgotaitės pranešimas apie jaunimo galimybes įrodė, kad jei labai norime, tikrai galime.

Vilkaviškio rajono jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Joris Juškauskas mums papasakojo apie jaunimo politiką, jos specifiką. Namo grįžome pilni įspūdžių po šių dviejų nuostabių dienų, kurių tikrai nepamiršime.”

 

Mingailė Ružytė

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top