Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Savivaldybės įstaigų ir įmonių atstovai dalyvavo korupcijos prevencijos seminare

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija rugsėjo 6 dieną Savivaldybės įstaigų ir įmonių vadovams bei asmenims, įstaigose atsakingiems už korupcijos prevenciją, inicijavo seminarą tema „Antikorupcinės aplinkos kūrimas vietos savivaldoje. Korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymas“.

Į mokymus susirinko keturiasdešimt Savivaldybės įstaigų ir įmonių atstovų, mokymus vedė Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Daina Paštuolienė.

Pasikeitus kai kurioms Lietuvos Respublikos Korupcijos prevencijos įstatymo nuostatoms, visos savivaldybių įstaigos ir įmonės privalo kiekvienais metais savo įstaigose atlikti korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymą. Vadovaujantis Korupcijos prevencijos įstatymu, tai yra viena iš korupcijos prevencijos priemonių, galinčių padėti užkirsti kelią įstaigoje reikštis korupcijai.

Įstaigų ir įmonių atstovai mokymų metu pasigilino savo žinias, plačiau susipažino su kitomis efektyviomis korupcijos prevencijos priemonėmis, sužinojo, kas reglamentuoja korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo procedūras, konkrečiai kokios įstaigos bei įmonės ir kada turi atlikti  korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymą, išsamiai susipažino su įstaigų veiklos sričių, kuriose egzistuoja didelė korupcijos pasireiškimo tikimybė, visais nustatymo proceso etapais ir kt.

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top