Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Savivaldybėje pagerbti imtynininkai

Vasaros pabaigoje vyko Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame dėl medalių kovojo laisvųjų, moterų ir graikų-romėnų imtynių atstovai. Čempionate dalyvavo ir puikiai pasirodė Vilkaviškio dvikovinių sporto šakų klubo „Ravyras“ imtynininkai, kurie šiandien lydimi Vilkaviškio sporto mokyklos direktoriaus Jono Jurkyno apsilankė Vilkaviškio rajono savivaldybėje. Čia juos sveikino ir už aukštus sportinius pasiekimus padėkojo Meras Algirdas Neiberka.

Šiauliuose vykusiame čempionate pajėgiausi imtynininkai ir imtynininkės tikrino savo jėgas prieš Osle (Norvegija) spalio mėnesį vyksiantį pasaulio čempionatą. Jame mūsų rajono imtynininkai– Tomas Baracevičius (svorio kategorija iki 70 kg) bei Lukas Krasauskas (svorio kategorija iki 97 kg) iškovojo pirmąsias vietas ir pasipuošė aukso medaliais. Puikiai pasirodė ir Martynas Damidavičius, svorio kategorijoje iki 92 kg užėmęs antrąją vietą bei pirmą kartą čempionate debiutavęs Tautvydas Kerutis pelnęs trečiąją vietą 70 kg svorio kategorijoje.

Į Savivaldybę atvykusius sportininkus sveikinęs meras A. Neiberka dėkojo jiems už Vilkaviškio rajono garsinimą, siekį tobulėti bei linkėjo niekada nesustoti sportuoti. Taip pat perdavė sveikinimus medalininkus išugdžiusiam treneriui Mindaugui Jurkynui.

„Visada malonu sveikinti aukštus laimėjimus varžybose pelniusius mūsų rajono sportininkus. Dėkoju, kad garsinate mūsų kraštą bei ginate jo garbę“, – sveikindamas kalbėjo A. Neiberka.

Imtynininkus atlydėjęs J. Jurkynas padėkojo už jiems parodytą dėmesį, pasiekimų įvertinimą ir vylėsi, jog ateityje šie sportininkai pasieks dar ne vieną skambią pergalę.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top