Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Savivaldybėje pagerbtas absoliutus Lietuvos stalo teniso čempionas

Šiandien Vilkaviškio rajono savivaldybėje buvo pagerbtas Vilkaviškio stalo teniso klubo „Sūdavija“ sportininkas Kęstutis Žeimys, kuris dar gegužės mėnesį vykusiame Lietuvos stalo teniso čempionate nuskynė visus įmanomus laurus: čempionu tapo asmeninėse, vyrų dvejetų bei mišrių dvejetų rungtyse.

Iš Kybartų kilusį K. Žeimį buvo planuota pagerbti anksčiau, tačiau sportininkas iš karto po varžybų grįžo atgal į Vokietiją, kur šiuo metu gyvena ir žaidžia stalo tenisą už vietinį klubą. Todėl tik sulaukus, kol sportininkas grįš į Lietuvą, jis buvo pakviestas į Savivaldybę, kur tenisininką bei jį ugdžiusį trenerį Viktorą Rybaką su istorine pergale sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė. Sportininko pagerbime taip pat dalyvavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Žemaitaitis.

Savivaldybės vadovas A. Neiberka pasveikino tenisininką su pergalėmis ir už iškovotas pirmąsias vietas, siekį tobulėti bei Vilkaviškio rajono garsinimą įteikė padėką. Sportininkui taip pat skirtas piniginis čekis.

„Norisi nuoširdžiai padėkoti už atstovavimą mūsų rajonui, pasiektus svarius nuopelnus, iškovotas pergales. Jūsų pasiektas rezultatas yra puikus pavyzdys jauniesiems sportininkams ir įrodymas, kad šioje srityje galima pasiekti aukštumų. Norisi padėkoti ir treneriui, kuris jau daug metų ugdo mūsų rajono tenisininkus. Tikiu, kad ir naujosios patalpos, atitinkančios visus reikalavimus, taip pat pasitarnaus siekiant geriausių rezultatų“, –  sveikindamas kalbėjo meras A. Neiberka.

Sportininko treneriui V. Rybakui padėkos raštas įteiktas už nuoširdų darbą puoselėjant stalo teniso tradicijas bei Vilkaviškio rajono garsinimą.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top