Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Savivaldybėje lankėsi Užimtumo tarnybos atstovės

Gruodžio 17 d.  Vilkaviškio rajono savivaldybėje lankėsi Užimtumo tarnybos prie SADM Kauno klientų aptarnavimo departamento direktorė Rasa Juknevičienė  ir Vilkaviškio skyriaus vedėja Reda Besasparienė.

Susitikime su Savivaldybės meru Algirdu Neiberka, mero pavaduotoju Bernardu Marčiukoniu, Administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu, jo pavaduotoja Daiva Rikliene, Socialinės paramos skyriaus specialistėmis, seniūnijų seniūnais, atvejo vadybininkėmis buvo kalbėta apie užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims modelio įgyvendinimą.

Pagrindinis šio modelio tikslas – suteikti pagalbą atsižvelgiant į individualius bedarbio poreikius, didžiausią dėmesį skiriant ilgalaikiams bedarbiams, kurie gauna socialinę paramą.

Užimtumo didinimo programos uždaviniai yra palengvinti ilgą laiką nedirbusių asmenų perėjimą nuo nedarbo prie užimtumo darbo rinkoje, suderinti užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų bei piniginės socialinės paramos teikimą, integruojant ilgą laiką nedirbusius asmenis į darbo rinką, užtikrinti valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų ir (ar) organizacijų, teikiančių užimtumo skatinimo, motyvavimo paslaugas ir piniginę socialinę paramą nedirbantiems asmenims, veiklos koordinavimą ir skatinti jų bendradarbiavimą.

Pasitarimo metu kalbėta apie modelio įgyvendinimo eigą Savivaldybėje, aptartos su įgyvendinimu susijusios problemos ir lūkesčiai, susitarta dėl tolimesnių darbo krypčių.

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top