Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Savivaldybėje lankėsi Raudonojo Kryžiaus draugijos atstovai

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė šiandien susitiko su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos generaline sekretore Kristina Meide.

Susitikime taip pat dalyvavo Kauno skyriaus vadovė Toma Čekanskaitė, Vilkaviškio skyriaus vadovė Lina Kružinauskienė bei skyriaus nariai.
Susitikimo metu aptartos Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos bei Vilkaviškio skyriaus vykdomos veiklos. Viena iš pagrindinių Vilkaviškio skyriaus veiklų – teikti socialinę ir humanitarinę pagalbą socialiai pažeidžiamiems asmenims. Skyriuje taip pat vykdoma bendruomenių stiprinimo programa bei „Šilti apsilankymai“ pas vienišus senelius.
Pasidžiaugta, jog pandemijos metu daug savanorių įsitraukė į pagalbą medikams ligoninėse, vakcinavimo centruose ar teikiant pagalbą žmonėms namuose.
Žinoma, aptarta situacija Ukrainoje bei humanitarinės pagalbos teikimas nuo karo nukentėjusiems ukrainiečiams.

Kaip sakė generalinė sekretorė, svarbiausia Raudojo Kryžiaus draugijos misija – teikti pagalbą ir būti valstybės pagalbininku, todėl labai džiugu, kad draugija, bendradarbiaudama su Savivaldybe, gali padėti žmonėms, kuriems labiausiai reikia pagalbos.

[soliloquy id=”77464″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top