Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Savivaldybėje lankėsi Erasmus+ projekto dalyviai

Vilkaviškio rajono savivaldybėje šiandien lankėsi ypatingi svečiai.

Susipažinti su Savivaldybės darbu atvyko Erasmus+ projekto „Skirtingi požiūriai – viena Europos Sąjunga” dalyviai iš Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos bei Vokietijos ir Kipro šalių.

Projekto metu siekiama, kad mokiniai praplėstų akiratį, kultūrines žinias, pajustų vieningumą, kurtų vieningą Europos bendruomenę ir paliktų savo pirmąjį politinį pėdsaką Europoje. Mokiniams tai bus puiki proga pažinti kitas šalis ir jų kultūrą, patobulinti kalbinius gebėjimus, socialinę, bendradarbiavimo, komunikavimo kompetencijas.

Projekto dalyvius Savivaldybės salėje sutiko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka.

Svečiams vadovas pristatė Vilkaviškį – trumpai supažindino su istorija, lankytinomis vietomis, žymiais žmonėmis, laisvalaikio pramogomis, kultūriniais renginiais, bendruomene.

Sveikindamas Erasmus+ projekto dalyvius meras išskyrė, kad mūsų kraštas gali didžiuotis ne tik turtinga istorija, žymiais žmonėmis, bet ir įgyvendintais projektais bei visame rajone žinoma ledų gamykla „ArtGlacio“, didžiąją dalį produkcijos eksportuojančios į Europos šalis. Po susitikimo dalyviai skubės jų paragauti į firminę gamyklos krautuvėlę.

„Džiaugiuosi, kad vykdomų projektų dėka aplankyti mūsų kraštą atvyksta tiek jaunų žmonių. Pasikeitimas patirtimi ir idėjomis yra neįkainojamas. Linkiu kuo daugiau smagių įspūdžių“, – kalbėjo A. Neiberka.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top