Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Savivaldybėje keičiasi gyventojų priėmimo tvarka

Atsižvelgiant į prastėjančius koronaviruso (COVID-19 ligos) plitimo rodiklius šalyje, Vilkaviškio rajono savivaldybėje keičiasi darbo organizavimo tvarka – nuo spalio 19 d., pirmadienio, gyventojai prioritetine tvarka bus aptarnaujami nuotoliniu būdu.

Siekiant užtikrinti kuo efektyvesnį aptarnavimą, prašome su specialistais konsultuotis telefonu ar el. paštu. Visų specialistų kontaktus galite rasite Savivaldybės interneto svetainėje (www.vilkaviskis.lt). Patekimas į Savivaldybės patalpas bus ribojamas, todėl gyventojai turi iš anksto registruotis, suderinti savo vizitą su specialistu ir atvykti paskirtu laiku. Iš anksto neužsiregistravę interesantai galės kreiptis į budintį darbuotoją, kuris pakvies reikiamą specialistą.

Pageidaujantys apsilankyti savivaldybėje gyventojai privalo laikytis būtinosios asmens higienos: dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, dėvėti nosį ir burną dengiančias veido apsaugos priemones.

Savivaldybės lankytojai bus aptarnaujami užtikrinant būtinąsias saugos priemones:

  • apribojant darbuotojų fizinį kontaktą su lankytojais, išlaikant ne mažesnį nei 1 m atstumą;
  • užtikrinant, kad darbuotojai, aptarnaujantys įstaigos lankytojus, ir vyresni nei 6 metų amžiaus lankytojai dėvėtų nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius, kitas priemones), išskyrus neįgalumą turinčius asmenis, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei;
  • nuolat vėdinant patalpas ir dezinfekuojant paviršius.

!Primename, kad Savivaldybėje neaptarnaujami lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijos požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Nuo kitos savaitės prasidės keturias dienas truksiantis pakartotinis Seimo rinkimų balsavimas. Vilkaviškyje, kaip ir prieš tai, rinkėjai iš anksto savo pilietinę valią galės pareikšti Vilkaviškio rajono savivaldybėje. Gyventojai, norintys iš anksto balsuoti savivaldybėje, į ją galės patekti tik per savivaldybės paradinį įėjimą (nuo V. Kudirkos paminklo), o interesantai, atvykę pasikonsultuoti pas specialistus – per įėjimą iš kiemo pusės. Toks sprendimas priimtas norint išvengti didelio žmonių susibūrimo. Siekiant išlaikyti saugius atstumus, bus reguliuojami gyventojų srautai. Taip pat primintina, kad einant balsuoti reikia pasiimti asmens dokumentą, dėvėti nosį ir burną dengiančią veido apsaugos priemonę bei turėti savo asmeninį rašiklį.

 

 

 

Pasidalinkite

1 komentaras apie “Savivaldybėje keičiasi gyventojų priėmimo tvarka”

  1. sveiki noriu pasikeisti pavarde i mergautine sakykit prasau kur kreiptis ir kokius dokumentus turiu tureti atvykstant

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top