Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Savivaldybėje apsilankė gimnazistai

Šiandien visa diena buvo skirta jaunimui. Iš ryto lankėmės Vilkaviškio pradinėje mokykloje, kur vyko respublikinė pradinių mokyklų 1–4 klasių mokinių konferencija, o po pietų sulaukėme svečių iš Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos. Čia apsilankė istorijos mokytoja Virginija Venckūnienė ir jos ugdomi devintokai. Taip gimnazistai nusprendė netradiciniu būdu išklausyti pilietinio ugdymo pamoką, nes kaip tik šiuo metu gilinasi į savivaldos temą.

Atvykusius gimnazistus šiltai sutiko Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė ir Jaunimo reikalų koordinatorė Danguolė Gudeliauskienė. Administracijos direktoriaus pavaduotoja pasveikino atvykusius į Savivaldybės pastatą,  iš pradžių supažindino devintokus su Vilkaviškio rajono garbės piliečiais, trumpai pristatė Savivaldybės struktūrą, papasakojo, kokie skyriai dirba savivaldybėje, kokius klausimus ir kokias problemas sprendžia. Kartu su gimnazistais apsilankyta Tarybos posėdžių salėje, kur jie galėjo išbandyti Tarybos narių vietas, susipažinti, kaip vyksta balsavimai per Tarybos posėdžius.

D. Riklienė taip pat pakvietė jaunuolius kuo aktyviau įsijungti į visuomeninį gyvenimą, būti aktyviais piliečiais, nebijoti išsakyti savo idėjų, teikti įvairius pasiūlymus. Ji pakvietė jaunuolius ateiti į artėjančius renginius: socialinę akciją „Aš ir Tu – tai Mes“, kuri vyks gruodžio 3 dieną, Vilkaviškio miesto eglutės įžiebimo šventę, „Maltiečių sriubos“ akciją ir kitus renginius mūsų rajone.

Apie besikeičiantį Vilkaviškio miesto veidą papasakojo Investicijų, strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė. Ji gimnazistams pristatė šiuo metu vykdomus, planuojamus ir jau įvykdytus projektus, kuriais stengiamasi kurti kuo šiuolaikiškesnį, patrauklesnį ir patogesnį miestą visoms visuomenės grupėms. Plačiau aptarti projektai, kurie ypač aktualūs jaunimui: mokyklų modernizavimo, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro patalpų atnaujinimo, Vilkaviškio sporto salės rekonstrukcijos, įvairių viešųjų erdvių pritaikymo ir kt.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top