Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Savaitgalį Paežerių ežerą raižė įvairiaspalvės burės

Savaitgalį Paežerių ežere vyko buriavimo regata Vilkaviškio rajono savivaldybės mero ir Aleksandro Leonavičiaus taurėms laimėti. Išbandyti savo jėgas turėjo galimybę ne tik patyrę, bet ir jaunieji buriuotojai. Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka sveikindamas sportininkus palinkėjo ir toliau sėkmingai skinti pergales varžybose bei garsinti Vilkaviškio kraštą, o buriuotojų klubui „Škvalas“ nesustoti puoselėti buriavimo tradicijas ir skatinti jaunimą domėtis šia sporto šaka.. Uoste, iškėlus vėliavas, prasidėjo buriavimo regata. Buriuotojai varžėsi keturiose laivų klasėse.
Po atkaklių kovų ant vandens, pirmoje laivų klasėje (laivo ilgis 5-5,99 m) pirmąją vietą ir mero taurę iškovojo Arūno Kalinausko įgula su jachta ,,Norvyda“, antrąją vietą iškovojo Roberto Paparčio įgula su jachta „Tulle“, trečiąją Juozo Kaminsko įgula su jachta „Nova“.
Antroje klasėje (laivo ilgis 5,99-6,99 m) pirmąją vietą ir mero taurę iškovojo Viliaus Tremnerio įgula su jachta „Strega“, antrąją Gintauto Lavrinavičiaus įgula su jachta „Bronislava“, trečiąją Lino Dubicko įgula su jachta „Adrija“.
Trečioje klasėje (laivo ilgis 6,99-10 m) pirmąją vietą ir mero taurę iškovojo Eimučio Inkrato įgula su jachta „EVI“, antrąją Mykolas Kažemėkas su jachta „Lazer“, trečiąją Pijaus Strioko įgula su jachta „Feva“.
„Optimist“ laivų klasėje geriausiai sekėsi Aisčiui Burbai, antrąją vietą iškovojo Nojus Šipaila, trečiąją vietą Titas Dubickas.
Buriavimo regatą organizavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius kartu su Vilkaviškio buriuotojų klubu ,,Škvalas“.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Artūras Žemaitaitis

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top