Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Erasmus+ projekto dalyviai lankėsi Savivaldybėje

Vilkaviškio rajono savivaldybę šiandien aplankė Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Erasmus+ projekto „Experiential travel for creative education“ dalyviai. 7–15 metų moksleiviai į mūsų kraštą atvyko iš Turkijos, Graikijos, Italijos ir Rumunijos.

Susitikime dalyvavo meras Algirdas Neiberka, Savivaldybės direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė ir mero patarėjas Joris Juškauskas.

Pastarasis susirinkusiems pristatė Vilkaviškį – trumpai supažindino su istorija, lankytinomis vietomis, žymiais žmonėmis, laisvalaikio pramogomis, kultūriniais renginiais, bendruomene.

Sveikindamas Erasmus+ projekto dalyvius meras išskyrė, kad mūsų kraštas gali didžiuotis dar ir ledų gamykla „ArtGlacio“, didžiąją dalį produkcijos eksportuojančios į Europos šalis. A. Neiberka rekomendavo mokiniams ir jų atstovams būtinai jų paragauti.

Jis taip pat pasidžiaugė, kad projekto dalyviai į Lietuvą atvyko vienu gražiausių metų laikų – pavasarį, kai viskas pradeda žaliuoti ir žydėti.

„Kviečiu aplankyti mūsų kraštą, pasigėrėti juo. Ir linkiu namo išsivežti kuo daugiau malonių įspūdžių“ – sveikinimo žodį užbaigė meras.

Mokiniai ir jų atstovai susidomėję klausėsi informacijos apie Vilkaviškį ir uždavė ne vieną klausimą apie Vilkaviškį ir Lietuvą.

Atsisveikinant projekto dalyvių delegacijos taip pat buvo apdovanotos mažomis atminimo dovanėlėmis.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top