Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Rusijos Federacijos piliečiai nebegalės atvykti į Lietuvą asmens sveikatos priežiūros paslaugų

Solidarizuodamasi su Ukraina ir jos žmonėmis, patiriančiais Rusijos Federacijos karinę agresiją, Sveikatos apsaugos ministerija stabdo leidimų atvykti į Lietuvą išimties tvarka Rusijos Federacijos piliečiams išdavimą.

Tai reiškia, kad užsieniečiai iš priešiškos valstybės nebegalės atvykti į Lietuvą dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų (diagnostinio ištyrimo, stacionarinio ar operacinio gydymo), taip pat dėl medicininės reabilitacijos paslaugų gavimo. Leidimai nebus išduodami ir tais atvejais, kuomet atvykimo priežastis – Lietuvoje gyvenančių artimų giminaičių slaugymas.

Primename, kad LR Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimu Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ apribotas valstybės sienos kirtimas, uždraudžiant užsieniečiams atvykti į Lietuvą, išskyrus Nutarime nurodytas išimtis. Nutarimo 2.3.11 papunktyje nurodyta, kad draudimas užsieniečiams atvykti į mūsų šalį netaikomas „kitais išimtiniais atvejais, kai užsieniečiams leidžiama atvykti į Lietuvos Respubliką atskiru atitinkamos valdymo srities ministro leidimu“.

 

SAM informacija

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top